ODPOWIEDZ Posty: 18 Strona 1 z 1
Czy słyszał ktoś o soczewkach Nenune firmy VisionScience?
  • Black Dhalia
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 15 kwietnia 2008, 20:48
    Lokalizacja: Luba??

    Czy słyszał ktoś o soczewkach Nenune firmy VisionScience?

    autor: Black Dhalia » 15 kwietnia 2008, 21:18

    Witam :)

    Czy s?ysza? kto? mo?e o soczewkach Nenune firmy VisionScience? Zastanawiam si? czy je kupi?, martwi mnie jednak to, ?e jest to firma nieznana mi... Boj? si? czy soczewki nie oka?? si? wybrakowane czy co? w tym stylu, albo jakie? za twarde, niezdrowe dla oka itp... Niby na stronce jest napisane ?e posiadaj? certyfikat ISO 13485 i spe?niaj? normy UE ale jakos mnie to nie przekonuje...

    B?agam o pomoc i porad?

    pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez Black Dhalia, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Debian
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 352
    Rejestracja: 05 sierpnia 2006, 13:02
    Lokalizacja: Ziemia

    autor: Debian » 15 kwietnia 2008, 21:28

    Widze ?e to s? takie soczewki "tylko z [nazwa - regulamin]". Pewnie jakie? zwyk?e hydro?ele. W przypadku soczewek lepiej jednak kupic te bardziej znane gdy? s? pewniejsze. Nie ma potrzeby si? nara?ac. Na [nazwa - regulamin] pisz?:
    uwodnienie a? 42% (znacznie lepszy wynik ni? inne popularne soczewki)
    S? ju? soczewki o wy?szym jak i ni?szym uwodnieniu ni? te i dla r???nych os??b r???ne uwodnienie jest dobre wi?c nie wiem czym si? maj? chwalic. Spr??buj soczewki bardziej znane takie jak air optix, purevision, acuvue itp
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 15 kwietnia 2008, 22:28

    bo tak to jest jak sprzedaje ktos kto nie ma zielonego pojecia o soczewkach a chce towar sprzedac...
  • Black Dhalia
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 15 kwietnia 2008, 20:48
    Lokalizacja: Luba??

    autor: Black Dhalia » 15 kwietnia 2008, 22:35

    Do tej pory u?ywa?am Optima FW z Bauscha 66% i 38% i obie by?y dobre wiec uwodnienie to nie problem...

    Zastanawiam sie wlasnie czy certyfikat swiadczy tu o czymkolwiek i czy jest jak?? gwarancj? jako?ci...
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 15 kwietnia 2008, 22:36

    Black Dhalia pisze:Zastanawiam sie wlasnie czy certyfikat swiadczy tu o czymkolwiek i czy jest jak?? gwarancj? jako?ci...
    gotowe okulary do czytania, ktore psuja wzrok swoja kiepska jakoscia, brakiem rozstawu zrenic itp,... tez maja certyfikat! - to tyle :ot:


    A wiesz co... ja mam pytanie do Ciebie, skoro uzywasz jednego z "najslabszych" produktow to dlaczego chcesz przejsc na jeszcze "slabszy"?
  • Black Dhalia
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 15 kwietnia 2008, 20:48
    Lokalizacja: Luba??

    autor: Black Dhalia » 15 kwietnia 2008, 23:01

    Nie wiem czy te kt??rych u?ywam s? jednymi z najs?abszych, wa?ne ?e mi pasuj? i nigdy nie mia?am z nimi ?adnych problem??w. Niestety ograniczenia finansowe nie pozwalaj? mi na kupno takich np. Johnson & Johnson itp zapewne "lepszych" gdy? jako prawie-studentka mam troche wa?niejsze wydatki :smutny:

    A soczewek u?ywam od niespe?na roku i s?abo si? orientuj? w certyfikatach itp sprawach, dlatego prosze o pomoc. Dzieki za odpowied? w ka?dym razie, nie bede ryzy :tak: kowa? i pozostane przy swoich dotychczasowych... :tak:

    [ Dodano: 15 Kwi 2008 11:29 ]
    Aaaahaaa jeszcze jedno pytanie mam: jak to jest z soczewkami Softlens 38 Bauscha? Niby jest to jakas nowsza wersja Optima FW... Czy s? tak?e lepsze od Optimy czy s? to praktycznie te same soczewki tylko z inn? nazw??
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 16 kwietnia 2008, 00:02

    Black Dhalia pisze:jak to jest z soczewkami Softlens 38 Bauscha? Niby jest to jakas nowsza wersja Optima FW... Czy s? tak?e lepsze od Optimy czy s? to praktycznie te same soczewki tylko z inn? nazw??
    viewtopic.php?t=241

    to samo - zmieniona nazwa handlowa i nie sofTlens tylko soflens :P
    poza tym w tym watku ktory istnieje na naszym forum dowiesz sie ze ta soczewka jest dedykowana jako 2-4tygodniowa w stanach :)
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 16 kwietnia 2008, 11:36

    Black Dhalia pisze:Johnson & Johnson itp zapewne "lepszych" gdy? jako prawie-studentka mam troche wa?niejsze wydatki
    rozumiem cie sam jestem studentem ale na oczach nie ma co oszczedzac :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 16 kwietnia 2008, 11:52

    Szperaj?c wczoraj w necie spotka?am si? na jakiej? zagranicznej stronie z opini?, ?e VisionScience to taki Avon, jego "sprzedawalno??" wynika z dobrze zorganizowanej sieci przedstawicieli.
  • Awatar użytkownika
    wolbashi
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 184
    Rejestracja: 14 grudnia 2006, 18:49
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: wolbashi » 16 kwietnia 2008, 12:59

    Black Dhalia pisze:Nie wiem czy te kt??rych u?ywam s? jednymi z najs?abszych, wa?ne ?e mi pasuj? i nigdy nie mia?am z nimi ?adnych problem??w. Niestety ograniczenia finansowe nie pozwalaj? mi na kupno takich np. Johnson & Johnson itp zapewne "lepszych" gdy? jako prawie-studentka mam troche wa?niejsze wydatki
    Skoro masz wyb??r, soczewki, albo okulary to ja bym w takim przypadku pogodzi?a sie z okularami, a soczewki odstawi?a do czasu a? wr??ci ci p?ynno?? finansowa :) Ewentualnie proponuj? poszuka? sklep??w internetowych, kt??re maj? swe salony optyczne. Ot przyk?adem mo?e by? fakt, ?e moje B&L 66 toric w [nazwa regulamin] kosztuj? ponad 200 z? natomiast w jednym sklepie internetowym cena spada do 150 z?. Ten sam produkt tylko ni?sza cena.

    Na oczach lepiej nie oszcz?dza? i ni zmuszam Ciebie do noszenia J&J bo wiadomo, ?e oni b?d? na razie firm? z g??rnej p???ki, soczewki, jak to by?o tu wiele razy wspominane, nadal s? produktem luksusowym.

    Ja te? jestem prawie studentk?, ale do tekich absurd??w jeszcze nie dosz?am, a z soczewek zawsze mog? zrezygnowa?, je?eli nie b?d? mia?a wystarczaj?cych funduszy na ich zakup, a u mnie zakup jednorazowo to 12 soczewek, bo mam dwie r???ne wady

    pozdrawiam
    W.
    JakiÂ? problem? Chcesz o tym pogada???[cytat z mojego kubka :)]
  • VisionScience
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 31 października 2008, 08:41
    Lokalizacja: Bydgoszcz

    Soczewki Kontaktowe VisionScience

    autor: VisionScience » 31 października 2008, 08:54

    Witam,
    Chcia?bym w??czy? si? do rozmowy na temat soczewek kontaktowych
    VisionScience. Nasza firma faktycznie na rynku Polskim jest nie znana
    bo rozpoczeli?my sprzeda? w Polsce na pocz?tku roku 2008.

    Polityk? firmy jest dostarczenie b.dobrego produktu za nie wysok? cen?
    chcemy aby nasze produkty by?y dost?pne dla ka?dego.

    Firma Posiada Certyfikaty CE i ISO13485

    Czytaj?c ten post nie mog?em pozby? si? uczucia i? niekt??re osoby
    nie mog? znie??, ?e mo?e istnie? dobry produkt w dobrej cenie.
    Wiadomo r??wnie? sprzedaj? soczewki a mar?a jest w % wi?c je?eli
    ostateczna kwota jest wy?sza to zysk r??wnie?.

    Wrazie jakichkolwiek pyta? pozostaje do dyspozycji w kontakcie mail/priv

    Wi?cej informacji na www.visionscience.pl

    ZAPRASZAM R??WNIE? DO OSOBISTEGO KONTAKTU NA MI?DZYNARODOWYCH TARGACH OPTYCZNYCH W POZNANIU w dniach 21-22.11.2008

    Ps. Ciekawe jak d?ugo utrzyma si? ten post ;-)
    Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez VisionScience, łącznie zmieniany 2 razy.
    VisionScience.pl Soczewki Kontaktowe w przyst??pnej cenie
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 31 października 2008, 11:43

    VisionScience pisze: Wrazie jakichkolwiek pyta? pozostaje do dyspozycji w kontakcie mail/priv
    No ale tak to jest jak ktos sam sprzedaje soczewki prowadzac sklep internetowy (i nie tylko) :P
    Na stronie firmowej zero kontaktu stacjonarnego, adresu itp (troszke nieladnie w formie jawnosci informacji), tylko telefon..

    Moja wypowiedz o gotowych okularach byla taka jak realia...
    Poza tym polscy optycy znaja przypadki, gdy dystrubutor zajmuje sie handlem detalicznym i sprzedaje ponizej ceny sprzedazy optykom!
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 31 października 2008, 17:10

    Witam kolejn? firm? na polskim rynku. Je?li strona internetowa jest Pa?stwa wizyt??wk?, to ja z miejsca dzi?kuj?, cho? kolorki soczewek ?adne. Adres z ko?c??wk? .pl, ale strona nieprzet?umaczona. Zak?adka "Wydarzenia" ?miechu warta. Numer telefonu kontaktowego zaczyna si? na +4805, co uniemo?liwia po??czenie (po co to zero?). Brak adresu. Nieprofesjonalnie i niewiarygodnie. Prosz? popracowa? najpierw troch? nad kosmetyk?.
    O produkcie si? nie wypowiem, bo nie mia?am i nie b?d? mia?a, bo nie podchodz? pod "uniwersalne parametry".
  • silver_shadow
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 33
    Rejestracja: 25 października 2008, 23:29
    Lokalizacja: 3miasto

    autor: silver_shadow » 31 października 2008, 17:49

    mam nadzieje ze nikogo nie uraze :aniolek: nie wypowiem sie na temat produktow-bo o firmie pierwsze slysze,kazdy od czegos zaczyna...ale niestety bede sceptyczna do teorii tanio i super-raczej nie spotkalam sie z tym ze mozna osiagnac zysk(rentownie:P)wypuszczajac produkt po kosztach uzyskania i w dodatku bez pelnej kampani reklamowej-nie chodzi mi konkretnie o "VisionScience" ale ogolnie o to ze przy tak duzych koncernach jak B&L,J&J,czy CIBA raczej ciezko wypromowac produkt i przekonac gro klientow do wysokiej jakosci i utrzymac sie na rynku-jak mowi powiedzonko"cos za cos"- w tym wypadku tlumacze sobie"koszt za jakosc" :tak:
  • VisionScience
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 31 października 2008, 08:41
    Lokalizacja: Bydgoszcz

    Re: Soczewki Kontaktowe VisionScience

    autor: VisionScience » 08 stycznia 2009, 22:08

    Witam, ponownie faktycznie strona internetowa to przer??bka z wersji oryginalnej - nowa jest w trakcie opracowania. :brawo:

    Ale nie o tym chyba jest dyskusja ?

    Soczewki s? bardzo dobrej jako?ci i wykonane z najwy?sz? precyzj?.

    [ciach]
    forma oferty handlowej
    [ciach]


    To przecie? takie chrze?cija?skie - dop???ki nie zobaczymy dziur w r?kach syna Bo?ego nie uwierzymy ?e ukrzy?owany i zmartwychwsta? :aniolek: :brawo:

    Wiadomo forum jest od tego aby pogada? - ale jak narazie nie mamy tu osob kt??re namacalnie by?y by wstanie sprawdzi? czy s? dobre czy te? nie. Ch?tnie podyskutuj? z osobami z do?wiadczeniem z naszymi soczewkami a nie teoretykami ;-)


    Wracaj?c do tematu to ciesze sie ze nie dostali?my BANA z okazji wypowiedzi na temat firmy kt??ra jest w?a?cicielem forum i te? sprzedaje konkurencyjne soczewki . Wi?c albo nie widzieli albo admin ?PI :ups: A mo?e jest to demokratyczna strona hehe ...
    Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez VisionScience, łącznie zmieniany 1 raz.
    VisionScience.pl Soczewki Kontaktowe w przyst??pnej cenie
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 08 stycznia 2009, 22:38

    Admin nie ?pi, modzi te?, konkurencja jest zdrowa, ale Ty ni? nie jeste? - dlatego te? zdecydowali?my si? nie usuwa? linka z wypowiedzi, bo przedstawia producenta, a nie sklep (je?li to si? zmieni, to na pewno b?dzie ciachni?ty). Link??w do Ciba Vision nie usuwamy przecie?.

    Reprezentatywne pr??bki opinii dotycz?cych soczewek zbierajcie od lekarzy, bo je?li kto? sobie kupi produkt na aukcji, bo tani, bez konsultacji ze specjalist?, to taka opinia mnie kompletnie nie interesuje, cho?by komu oczy wypali?o.

    Nad stron? koniecznie popracujcie, brak tam wielu podstawowych informacji (np. materia???w, z kt??rych zbudowane s? soczewki), przez co firma wydaje si? ma?o profesjonalna, taka Biedronka (kt??rej produkty s? te? najwy?szej jako?ci, a obs?uga najszcz??liwsza pod s?o?cem).
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 11 stycznia 2009, 12:45

    VisionScience pisze:Wracaj?c do tematu to ciesze sie ze nie dostali?my BANA z okazji wypowiedzi na temat firmy kt??ra jest w?a?cicielem forum i te? sprzedaje konkurencyjne soczewki . Wi?c albo nie widzieli albo admin ?PI A mo?e jest to demokratyczna strona
    Macie zamiar to przy kazdej wypowiedzi powtarzac?
    Ale jak sie nie ma konkretow do powiedzenia/napisania...

    Czy nazwa materialu z jakiego sa wykonane wasze soczewki to nie czasem HEMA, rozumiem, ze wybraliscie sobie "nazwe rynkowa" dla typowego juz materialu?

    Poza tym niezbyt ladnie jest obrazac kogos a samemu przyczepiac sobie etykiete oficjalnego dystrubutora a prowadzic rowniez sklep internetowy z soczewkami kontaktowymi
    Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez optometrysta.pl, łącznie zmieniany 4 razy.
  • Awatar użytkownika
    zaakochany
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 237
    Rejestracja: 16 maja 2007, 21:59
    Lokalizacja: poznań

    autor: zaakochany » 11 stycznia 2009, 16:54

    Bardzo nie podoba mi si? forma reklamy. Wasz j?zyk jest ofensywny i budzi nieufno??, to tak jakby mi pani przy rondzie pr??bowa?a wcisn?? perfumy za "p???-darmo", a gdy nie wezm? to powie ?e si? nie znam na najnowszych trendach.
    To przecie? takie chrze?cija?skie - dop???ki nie zobaczymy dziur w r?kach syna Bo?ego nie uwierzymy ?e ukrzy?owany i zmartwychwsta
    -j?zyk ofensywny.
    Ponadto technologia produkowania soczewek jest daleko przed wami, u?ywaj?c nieznanych nazw materia???w i niejasnych informacji na temat soczewek nie zdob?dziecie klienteli. Teraz jest tak du?y wyb??r, ?e ka?dy znajdzie co? dla siebie w?r??d wiod?cych firm produkuj?cych szk?a kontaktowe.
    Ja nie znalaz?em ?adnych szczeg???owych informacji na temat waszych soczewek opr??cz
    Soczewki s? bardzo dobrej jako?ci i wykonane z najwy?sz? precyzj?.
    Ponadto ostatni komentarz

    Wracaj?c do tematu to ciesze sie ze nie dostali?my BANA z okazji wypowiedzi na temat firmy kt??ra jest w?a?cicielem forum i te? sprzedaje konkurencyjne soczewki . Wi?c albo nie widzieli albo admin ?PI
    jest poni?ej pasa. Zatrudnijcie kogo? porz?dnego do spraw PR i reklamy.
    Pozdrawiam :spoko:
    "Mówią, że chociaż ktoś wiedzy nie ma w duszy, oni ją w tam włożyć potrafią, jakby wzrok wkładali w oczy ślepe"
    Biofinity- Comfort science, materiał III generacji.
ODPOWIEDZ Posty: 18 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości