ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1
kłucie w lewym oku
  • hawky
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 26 lutego 2008, 14:36
    Lokalizacja: pozna??

    kłucie w lewym oku

    autor: hawky » 26 lutego 2008, 14:42

    Od pewnego czasu czuje mocne k?ucie w lewym oku.Uzale?niona od tego jest ca?a lewa strona twarzy.Gdy dotykam lub ruszam nosem to strasznie boli.Je?li g?ow? schyl? w d??l to boli mnie najbardziej a na dodatek czuje b??l na czubku g?owy.Prosz? o pomoc
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 19:01 przez hawky, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    Re: KÂ?ucie w lewym oku!

    autor: woozie » 26 lutego 2008, 16:43

    hawky pisze:Od pewnego czasu czuje mocne k?ucie w lewym oku.Uzale?niona od tego jest ca?a lewa strona twarzy.Gdy dotykam lub ruszam nosem to strasznie boli.Je?li g?ow? schyl? w d??l to boli mnie najbardziej a na dodatek czuje b??l na czubku g?owy.Prosz? o pomoc
    no nie wiele mozemy powiedziec przez internet bo to moze byc doslownie wszystko. z takimi rzeczami trzeba do okulisty(albo i do innego specjalisty bo to nie oko moze byc winowajca) niech zbada i zaaplikuje odpowiednie krople i cos mi sie wydaje ze na takich typu-visine sie nie skonczy. Idz sie przebadaj a nie czekaj az sie to pogorszy !!
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    armani
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 287
    Rejestracja: 18 maja 2007, 12:58
    Lokalizacja: krk

    autor: armani » 26 lutego 2008, 19:57

    a na dodatek czuje b??l na czubku g?owy
    Zapalenie zatok?

    Lepiej b?dzie jak zrobisz to co ci radzi woozie ;)
    \
  • hawky
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 26 lutego 2008, 14:36
    Lokalizacja: pozna??

    Re: KÂ?ucie w lewym oku!

    autor: hawky » 26 lutego 2008, 21:10

    woozie pisze:
    hawky pisze:Od pewnego czasu czuje mocne k?ucie w lewym oku.Uzale?niona od tego jest ca?a lewa strona twarzy.Gdy dotykam lub ruszam nosem to strasznie boli.Je?li g?ow? schyl? w d??l to boli mnie najbardziej a na dodatek czuje b??l na czubku g?owy.Prosz? o pomoc
    no nie wiele mozemy powiedziec przez internet bo to moze byc doslownie wszystko. z takimi rzeczami trzeba do okulisty(albo i do innego specjalisty bo to nie oko moze byc winowajca) niech zbada i zaaplikuje odpowiednie krople i cos mi sie wydaje ze na takich typu-visine sie nie skonczy. Idz sie przebadaj a nie czekaj az sie to pogorszy !!

    by?em dzi? u okulisty i lekarz nic nie stwierdzi?...nied?ugo odwiedze laryngologa...Powiem wam,?e kiedy? ju? mnie to oko tak samo bola?o i przesz?o po kilku tygodniach
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 26 lutego 2008, 21:27

    te zatoki sa jak najbardziej mozliwe. Najgorzej ze tak na prawde nie wiadomo do ktorego lekarza sie wybrac :/
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości