ODPOWIEDZ Posty: 8 Strona 1 z 1
problem z zakupem soczewek
  • dirie
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 04 lutego 2008, 12:39
    Lokalizacja: Pozna??

    problem z zakupem soczewek

    autor: dirie » 04 lutego 2008, 12:50

    cze??,
    prawie od miesi?ca nosz? moje pierwsze soczewki (miesi?czne, -2.25 i -2.75) wszystko jest ok, powoli my?l? o zakupie nowego kompletu.
    M??j problem polega na tym, ?e dobrano mi soczewki firmy SERENE Premium + p?yn ten samej firmy. Szuka?am w internecie cokolwiek o nich, okazuje si?, ?e jest niewiele informacji o tych dok?adnie soczewkach, praktycznie nic! Nie chc? zmienia? soczewek, bo mi odpowiadaj?, jednak planuj? d?u?szy wyjazd i gdybym nie chcia?a robi? zapasu np na p??? roku, albo d?u?ej, to co mi pozostaje!

    my?l?, by przed wyjazdem poprosi? o dob??r innych, bardziej popularnych soczewek..

    Czy wiecie co? o soczewkach SERENE?? za wszystkie wypowiedzi dzi?kuj? z g??ry!!

    pozdrawiam
  • julik2k
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 188
    Rejestracja: 07 września 2007, 18:15
    Lokalizacja: rzesz??w

    autor: julik2k » 04 lutego 2008, 13:26

    Nigdy nie s?ysza?am o tych soczewkach. Ale chyba warto przerzuci? sie na inne soczewki je?li te s? bardzo ma?o znane. Poprzegl?daj forum- tu s? opinie o r???nych firmach. Ja polecam Acuvue Advance, ale z tego co wiem to nie wszystkim odpowiadaj?.
    "many misjudge him cause he makes living from writing raps..."
  • Awatar użytkownika
    wolbashi
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 184
    Rejestracja: 14 grudnia 2006, 18:49
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: wolbashi » 04 lutego 2008, 17:27

    dirie pisze:?e dobrano mi soczewki firmy SERENE Premium
    W Polsce te soczewki Tobie dobierano? Czy jednak nie? Wg. mnie powinna? sie uda? do miejsca, gdzie te soczewki Ci sprzedano i tam zapyta? si? o kupno soczewek.

    Nic nie s?ysza?am o takich soczewkah, og??lnie firmy nie znam :)

    pozdrawiam
    W.
    JakiÂ? problem? Chcesz o tym pogada???[cytat z mojego kubka :)]
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 04 lutego 2008, 19:08

    dirie pisze:Czy wiecie co? o soczewkach SERENE??
    pod ta marka sprzedaje je pewien okulista z poznania i tylko on. Na zasadzie wykupil prawo do nazywania soczewek wlasna nazwa, dlatego nigdzie indziej ich nie znajdziesz, Tak samo jak [nazwa regulamin] maja "swoje" iWear
    Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez optometrysta.pl, łącznie zmieniany 2 razy.
  • dirie
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 04 lutego 2008, 12:39
    Lokalizacja: Pozna??

    autor: dirie » 04 lutego 2008, 19:48

    tak, Pozna?, "pewien" okulista jak to LEMUR napisa?...
    czyli radzicie zmian??? szkoda, ?e nie wiedzia?am, bo od razu bym poprosi?a o inne :/
    du?o pracuj? i ka?da wizyta oznacza dla mnie dzie? wolny, a tu taka wiadomo?? :/
    szkoda, bo mi pasuj? te szk?a :/

    naprawd? nikt ich nie zna :...:


    pozdr
    Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez dirie, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 04 lutego 2008, 19:50

    dirie pisze:naprawd? nikt ich nie zna
    to ze pisalem "pewien" to nie znaczy ze nie wiem kto :)

    A te soczewki to naprawde mozesz dostac TYLKO u niego, jezeli chcesz zmienic to albo udaj sie w miejsce badania, aby zaproponowac inne alternatywy, lub w inne miejsce.
  • dirie
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 04 lutego 2008, 12:39
    Lokalizacja: Pozna??

    autor: dirie » 04 lutego 2008, 19:53

    tak w?a?nie zrobi?!!
    dzi?ki za rad? :)
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 04 lutego 2008, 21:53

    ja pitole ale wa?ki. lemur kiedy sie doczekamy jakichs "twoich soczewek" ? takich z malpka zamiast standardowych z tym 123 :P
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
ODPOWIEDZ Posty: 8 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości