ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
czyja wina? płynu, soczewek czy może jeszcze czegoś innego?
  • patrycjaaa666
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 24 stycznia 2008, 21:09
    Lokalizacja: nirgendwo

    czyja wina? płynu, soczewek czy może jeszcze czegoś innego?

    autor: patrycjaaa666 » 24 stycznia 2008, 22:21

    Mam pewien problem... chcia?abym pozna? wasze opinie na ten temat. Nosi?am przez prawie rok soczewki J&J i u?ywa?am p?ynu Solo Care...wszystko by?o wr?cz idealnie, a? do momentu kiedy nie mog?am tego p?ynu w moim mie?cie nigdzie dosta? i postanowi?am wypr??bowa? Opti Free. Przez prawie 2 tygodnie by?o ok, p???niej zacz??am dostawa? czerwonych plam wok??? t?cz??wki, oczy zacz??y mnie piec i by? suche, wi?c kupi?am now? par? ale by?o ci?gle to samo. Wi?c zrobi?am tygodniow? przerw? - niestety bez zmian. Okulista powiedzia? mi, ?e to pewnie przez soczewki, ?e s?abo przepuszczaj? powietrze itp, przepisa? leki i powiedzia?, ?e po miesi?cu spr??bujemy z Pure Vision. Oczy wyleczy?y si? doskonale, wszystko jest w porz?dku, dzi? pierwszy dzie? nosi?am PV i jest to samo... :/ S?ysza?am, ?e to mo?e by? przez sezon grzewczy, mo?e z?y p?yn albo nie nadaje si? do soczewek:/ jak my?licie? mo?e mogliby?cie mi poleci? jaki? lepszy p?yn dla bardzo wra?liwych (chyba jak niestety moje) oczu?
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 13:51 przez patrycjaaa666, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    X-ska
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 66
    Rejestracja: 22 sierpnia 2007, 11:39
    Lokalizacja: Krak??w

    autor: X-ska » 24 stycznia 2008, 22:42

    ja bym ci odradzi?a purevision ;)
    bo osobi?cie mi te? strasznie nie pasowa?y

    [ Dodano: 24 Sty 2008 10:45 ]
    ja bym ci odradzi?a purevision ;)
    bo osobi?cie mi te? strasznie nie pasowa?y

    ale mo?e tez by? tak, ?e twoje oczy "nie lubi?" soczewek, a zmiana p?ynu przypadkowo zbieg?a si? w czasie z nasileniem objaw??w
    ale przypadki s? ma?o prawdopodobne
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 24 stycznia 2008, 23:46

    patrycjaaa666 pisze:mo?e mogliby?cie mi poleci? jaki? lepszy p?yn dla bardzo wra?liwych (chyba jak niestety moje) oczu?
    Ciba Vision AOSept Plus - przed uzyciem DOKLADNIE przeczytaj ulotke, stosuje sie go nieco inaczej, brak przeplukiwania, dostepny TYLKO ze specjalnym pojemniczniem z dyskiem, wiecej o plynie na naszej stronie
    www.optometria.info.pl/bielawski/index.php?go=aosept
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości