ODPOWIEDZ Posty: 8 Strona 1 z 1
duży problem z zakładaniem soczewek, heeelp !!
  • hades89
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 01 grudnia 2007, 12:53
    Lokalizacja: Chorz??w

    duży problem z zakładaniem soczewek, heeelp !!

    autor: hades89 » 02 grudnia 2007, 15:45

    pare dni temu kupilem soczewki pure vision i plyn opti free express, raz je zalozylem z problemem i nosilem przez 2 dni, pozniej je zdjolem na noc i zakladalem rano, jedn? przez 15 minut druga przez 30 minut po czym spadla mi i jej szukalem a bylem w kapciach i j? podeptalem i poszarpala sie ;/ nie wiem czemu ale mam problem z ich zakladaniem zawsze jak je wkladam i docisnam to przyklejaja sie do palca i nie chca zostac na oku :( teraz jeszcze raz je kupilem i jak je zaloze to czy moge ich przez miesiac nie sciagac a dziennie zakrapiac po 2 krople na oko plynem opti free ?? nie wiem czemu wszystkim tak latwo to idzie a mi nie, ze zdejmowaniem nie mam wiekszego problemu. prosze pom???cie !!
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 13:54 przez hades89, łącznie zmieniany 1 raz.
  • kasiulka1201
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 159
    Rejestracja: 01 września 2006, 16:09
    Lokalizacja: Częstochowa

    Re: duzy problem z zakÂ?adaniem soczewek heeelp !!

    autor: kasiulka1201 » 02 grudnia 2007, 15:51

    hades89 pisze:pare dni temu kupilem soczewki pure vision i plyn opti free express, raz je zalozylem z problemem i nosilem przez 2 dni, pozniej je zdjolem na noc i zakladalem rano, jedn? przez 15 minut druga przez 30 minut po czym spadla mi i jej szukalem a bylem w kapciach i j? podeptalem i poszarpala sie ;/ nie wiem czemu ale mam problem z ich zakladaniem zawsze jak je wkladam i docisnam to przyklejaja sie do palca i nie chca zostac na oku :( teraz jeszcze raz je kupilem i jak je zaloze to czy moge ich przez miesiac nie sciagac a dziennie zakrapiac po 2 krople na oko plynem opti free ?? nie wiem czemu wszystkim tak latwo to idzie a mi nie, ze zdejmowaniem nie mam wiekszego problemu. prosze pom???cie !!
    Jak by? troche poszpera? to by? znalaz? o problemach z zak?adaniem soczewek.Mam tylko nadzieje ?e nie za?o?y?e? tej poszarpanej soczewki na oko??Zakraplanie p?ynem to ostateczno??.On nie jest do tego przeznaczony!!
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 02 grudnia 2007, 15:57

    hades89 pisze:nie wiem czemu ale mam problem z ich zakladaniem zawsze jak je wkladam i docisnam to przyklejaja sie do palca i nie chca zostac na oku
    nic dziwnego kazdy ma z tym problem na poczatku, po jakims tygodniu dwoch bedzie juz lepiej. nie zrazaj sie to normalne :) Soczewki nie dociskaj bo wtedy reczywiscie zostanie na palcu przykladaj ja delikatnie tak by jej brzegi dotknely oka wtedy soczewka sama "zaskoczy".
    hades89 pisze:to czy moge ich przez miesiac nie sciagac a dziennie zakrapiac po 2 krople na oko plynem opti free
    purevision zostaly dopuszczone do noszenia przez 30 dni bez zdejmowania. Jednak ja i pewnie inni na forum tez ci poradza zebys sciagal bo oko bez soczewki to oko lepiej dotlenione a co za tym idzie zdrowsze. Plyn optifree nie sluzy do zakrapiania !! do tego sa inne preparaty jak krople Blink czy Aquify. Nie wolno zakrapiac oczu plynem jak pisala gdzies ala moze to spowodowac powiklania. Plynu uzywasz zeby przechowywac soczewki i czyscic je.

    BTW kasiulka dobrze pisze temat wielokrotnie walkowany !! uzywajcie na Boga wyszukiwarki bo nastepnym razem takie tematy bede usuwane zeby uniknac balaganu.
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Wicko
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 60
    Rejestracja: 07 listopada 2007, 01:20
    Lokalizacja: Gorz??w Wlkp.

    autor: Wicko » 02 grudnia 2007, 19:41

    W?a?nie w tym problem. ?e PureVision sie strasznie g?upio zak?ada.
    Oasys za?o?enie to piku?, ale te rzeczywi?cie nie chc? zosta? na oku ;)
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 03 grudnia 2007, 11:08

    Wicko pisze:W?a?nie w tym problem. ?e PureVision sie strasznie g?upio zak?ada.
    sa nieco twardsze ale to nie stwarza znowu jakichs ogromnych problemow :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Debian
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 352
    Rejestracja: 05 sierpnia 2006, 13:02
    Lokalizacja: Ziemia

    autor: Debian » 03 grudnia 2007, 19:13

    Jak kto? d?ugo nosi soczewki to potem nie ma dla niego r???nicy czy trudno czy ?atwo si? zak?ada.
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 03 grudnia 2007, 19:36

    Debian pisze:Jak kto? d?ugo nosi soczewki to potem nie ma dla niego r???nicy czy trudno czy ?atwo si? zak?ada.
    po prostu sie zaklada i tyle. pozniej nie myslisz juz o kurde przeciez jeszcze musze zalozyc soczewki bo to po prostu staje sie taka rutynowa czynnoscia jak zalozenie czystej .....pary skarpet. Siostra mojej dziewczyn mowi tak zakladajc soczewki: "ok to ja ide zalozyc oczy"
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Wicko
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 60
    Rejestracja: 07 listopada 2007, 01:20
    Lokalizacja: Gorz??w Wlkp.

    autor: Wicko » 03 grudnia 2007, 23:36

    Oczywi?cie, za?o?enie soczewek nie jest problemem nawet dla mnie, a nosz? je dopiero yy.. tydzie? ponad ;)
    Ale po prostu mam takie odczucia:
    Oasys - zak?ada?y si? pi?knie. Pach pach i s? ?adnie na oku.
    Pure Vision - Troch? dziwne, bo w?a?nie gdy my?la?em, ?e ju? powinny zosta? na oku - by?y wci?? na palcu ;)
    Air Optix - Te w og??le dziwne s? ;) Jak pierwszy raz za?o?y?em to strasznie mnie oko ?zawi?o i r???ne inne dziwne rzeczy, wi?c zdj??em. Teraz jest ju? ok, ale te z kolei lubi? si? pofa?dowa? na oku przy zakadaniu i trzeba albo j? docisn??, albo pomruga? troch? itp ;)

    Jeszcze Biofinity oceni? za jaki? czas, ale to p???niej, bo w tym momencie mam otwarte dwie pary soczewek niepotrzebnie :|
ODPOWIEDZ Posty: 8 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości