ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
Sposób na zaparowane i szybko brudzące się okulary
  • Sandy
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 8
    Rejestracja: 01 listopada 2007, 11:04
    Lokalizacja: Jastrz??bie Zdr??j

    Sposób na zaparowane i szybko brudzące się okulary

    autor: Sandy » 22 listopada 2007, 23:45

    1Czy zna kto? jaki? wypr??bowany spos??b na zaparowane okulary bo powracam do noszenia okular??w po 20-letnim noszeniu soczewek kontaktowych i niestety nie wiem jak sobie z tym poradzi?.

    2Teraz mam szk?a poliw?glanowe i plastikowe.Obie pary z antyrefleksem.Ale strasznie sie brudz?.Wysz?am dzi? do sklepu i po godzinie chodzenia mia?am brudne okulary chocia? ich nie dotyka?am.Rozumiem zanieczyszczenia itp ale chodz?c po domu tez strasznie sie brudz? ale ich nie dotykam ,przyrzekam!tak jakby same czorty za?apywa?y kurz.Kompletnie tego nie pojmuje.Kiedys przy szk?ach nie czysci?am ich codziennie a teraz musze czasem pare razy na dzie?.A moze s? jakies srodki dzi?ki kt??rym okulary nie b?d? za?apywa?y kurzu???

    No a jesli nie ma to mo?e jakis srodek do przemywania kiedy jestem w pracy i musze poradzi? sobie bez wody i myd?a.Dzi? wyciera?am r?kawiczk? ale nie uda?o si?.
    Ostatnio zmieniony 27 lutego 2009, 11:16 przez Sandy, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 23 listopada 2007, 19:32

    szkoda ze optyk nie zaproponowal lepszego antyrefleksu o wlasnie wlasciwosciach antystatycznych/oleofobowych.. latwiejszych rowniez w czyszczeniu.

    sa preparaty do czyszczenia i ulatwiajace szybsze odparowanie - dostepne u optykow.
  • julik2k
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 188
    Rejestracja: 07 września 2007, 18:15
    Lokalizacja: rzesz??w

    autor: julik2k » 23 listopada 2007, 20:38

    Spoko. nie martw sie, ja tez czyszcze okulary kilka razy dziennie :spoko: powinna? mie? taka specjaln? "szmatke" do przecierania okular??w, (dostajesz j? razem z okularami u optyka) kt??ra do?? du?o daje. no i lemur ma racje, s? specjalne p?yny w sprayu do kupienia w salonach optycznych.

    Jeszcze jedno. Jak nie nosisz okular??w to najlepiej trzymaj je w zamkni?tym etui.
    "many misjudge him cause he makes living from writing raps..."
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości