ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
oprawki bezobwódkowe (żyłkowe)
  • gibki
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 24 października 2007, 20:37
    Lokalizacja: krak??w

    oprawki bezobwódkowe (żyłkowe)

    autor: gibki » 24 października 2007, 21:02

    Witam!
    Zamierzam kupi? okulary i nie wiem jakie dobra? oprawki. Czy te oprawki s? typowymi do komputera? czy mo?na je nosi? na codzie??

    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 27 lutego 2009, 11:16 przez gibki, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    armani
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 287
    Rejestracja: 18 maja 2007, 12:58
    Lokalizacja: krk

    autor: armani » 24 października 2007, 21:44

    gibki pisze:Zamierzam kupi? okulary i nie wiem jakie dobra? oprawki.
    Przecie? oprawki to kwestia estetyki :) dobierasz jakie Ci pasuj?
    gibki pisze:Czy te oprawki s? typowymi do komputera?
    Pierwsze s?ysz? :D Nie ma oprawek "typowych do komputera"... jedynie szk?a z odpowiednimi pow?okami. Takie oprawki jak na zdj?ciu przy mniejszych wadach wymagaj? nieco grubszych szkie?, ni? w zwyk?ych oprawkach
    gibki pisze:czy mo?na je nosi? na codzie??
    A jak zamierzasz inaczej? :D
    \
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 25 października 2007, 12:52

    ty sobie przede wszystkim dobierz tak szkla zeby pasowaly do twojej twarzy. rozni ludzie roznie wygladaja w roznych oprawkach :P
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • julik2k
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 188
    Rejestracja: 07 września 2007, 18:15
    Lokalizacja: rzesz??w

    autor: julik2k » 15 listopada 2007, 14:29

    ja mam takie oprawki tyle, ?e srebrne i jakos tak wygl?daj? delikatniej. wymierzy?am wszystkie i tylko te pasowa?y :spoko: je?eli zale?y Ci na tym ?eby by?y ma?o widoczne to ok. Ich minusem jest ma?a wytrzyma?o??... moje po 2 miesi?cach noszenia zaczynaj? zje?d?a? z nosa i jako? sie dziwnie wyginaj?.. aha i jeszcze jedno. szk?a wydaj? si? grubsze bez oprawek (ale to ju? kwestia wady).
    "many misjudge him cause he makes living from writing raps..."
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości