ODPOWIEDZ Posty: 7 Strona 1 z 1
Coś drapie pod górną powieką.
  • JacuS
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 19
    Rejestracja: 20 sierpnia 2007, 13:59
    Lokalizacja: OstroÂ???ka

    Coś drapie pod górną powieką.

    autor: JacuS » 24 sierpnia 2007, 20:01

    Witam.
    Mam soczewki dwutygodniowe .... nosz? je ju? 1,5 tygodnia, i raz mi ta soczewka wypadla i z godzine albo pol le?a?a bez p?ynu... Jak si? nie myle to chyba nastepnego dnia zacz??o mnie co? drapa? pod g??rn? powiek?, gdy mam soczewki za?o?one, czasami jak zdejme to przez chwile tez, ale juz delikatnie i to ustaje. Gdy za?o?e np. po nocy soczewke jest dobrze( chyba gdy soczewka jest nawil?ona, ale tez gdy wpuszcza?em krople do oczu to dalej mnie drapa?a ). Np. wczoraj ca?y dzie? mia?em za?o?on? soczewke i by?o dobrze, a dzisiaj wyszed?em na zakupy i znowu zacz??o mnie drapa?.... Co o tym my?licie? Co to moze byc ?? Uszkodzona soczewka ?? Co? mi wesz?o pod powieke?? Kto? ju? mia? takie cos?? U okulisty bede dopiero za kilka dni wiec postanowi?em si? spyta? czy kto? co? takiego mia? i czy cos z tym zrobi?... bo Ci specjalisci w moim miescie to takzwani zdziercy....
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 14:08 przez JacuS, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    zaakochany
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 237
    Rejestracja: 16 maja 2007, 21:59
    Lokalizacja: poznań

    autor: zaakochany » 24 sierpnia 2007, 21:06

    soczewka le?ala tyle czasu bez p?ynu, to ju? na pewno co? sie z ni? sta?o, wyrzu? j? bo Ci oko podra?ni i bedzie zonk.ja bym tak zrobi?, ale sama ci wypad?a?? to troche niemo?liwe
    "Mówią, że chociaż ktoś wiedzy nie ma w duszy, oni ją w tam włożyć potrafią, jakby wzrok wkładali w oczy ślepe"
    Biofinity- Comfort science, materiał III generacji.
  • JacuS
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 19
    Rejestracja: 20 sierpnia 2007, 13:59
    Lokalizacja: OstroÂ???ka

    autor: JacuS » 24 sierpnia 2007, 21:50

    No raczej ja ja wyciagnelem ... czasami ma tak ze tre oko ale juz probuje sie od tego odzwyczai? .... a dok?adnie mam tak ze w kaciku oka mam takie jakby pieczenie czy nei wiem jak to nazwac, ale to napewno nie od soczewek, bo wczesniej tak mialem.... i cos takiego bylo ze dotknelem oka i soczewke wyciagnelem....
    W og??le akurat mi cos podra?nia?o( jakies pylki?? ) jak kupywalem soczewki, tzn dzien czy 2 przed i w czasnie gdy je kupilem przez pierwsze z 2-3 dni to mialem strasznie czerwone oczy, ale teraz juz dobrze, oko mi sie nie czerwieni, tylko wlasnie czasami mnie cos tam drapie....:/
    Chociaz w sumie troche przesadzi?em ze z godzine, tak max pol godziny mi ta soczewka lezala, ale gdy przywioz?em ja do domu, to az do telefonu mi sie przyklei?a( bo na nim ja polozylem )....
    Prawde mowiac przed chwila sprawdzilem to nie wiem czy to jest wina soczewki, bo wlasnie drug? w?o?y?em i tak sam drapie ;/, sam nie wiem ...
    moze byc ze jakies naczy?ko mi tam drapie ?? bo nie mam pojecia co to moze byc... a jak to jakies zanieczyszczenie to okulistka da rade to wyjac ??
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 24 sierpnia 2007, 22:31

    JacuS pisze:Prawde mowiac przed chwila sprawdzilem to nie wiem czy to jest wina soczewki, bo wlasnie drug? w?o?y?em i tak sam drapie , sam nie wiem ...
    rozumiem, ze nie pomyliles lewej strony z prawa?
  • JacuS
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 19
    Rejestracja: 20 sierpnia 2007, 13:59
    Lokalizacja: OstroÂ???ka

    autor: JacuS » 24 sierpnia 2007, 23:49

    rozumiem, ze nie pomyliles lewej strony z prawa?
    Specjalnie na sekundke w?o?y?em lew? soczewke do prawego oka, ale oczywiscie w?o?y?em j? spowrotem tam gdzie by?a i jej nie pomyli?em...
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 24 sierpnia 2007, 23:53

    JacuS pisze:Specjalnie na sekundke w?o?y?em lew? soczewke do prawego oka
    Nie o to mi chodzi... kazda soczewka ma lewa i prawa strone, jak ubranie... zle zalozona bedzie powodowala dyskomfort...

    tu jest obszerny watek o tym
    viewtopic.php?t=270
  • JacuS
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 19
    Rejestracja: 20 sierpnia 2007, 13:59
    Lokalizacja: OstroÂ???ka

    autor: JacuS » 25 sierpnia 2007, 12:11

    Nie no jesli o to chodzi to nie wkladalem jej na lewa strone...
ODPOWIEDZ Posty: 7 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości