ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1
jak zamówić?
  • nevermind
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 07 sierpnia 2007, 23:33
    Lokalizacja: dsdsadsa

    jak zamówić?

    autor: nevermind » 07 sierpnia 2007, 23:55

    w tym tygodniu skonczyly mi sie soczewki i jakos niefartem wyrzucilam ostatnie pudelko
    nosze soczewki acuvue

    no i teraz jest problem bo dzwonilam do okulistki zeby zamowic nowe..ale niestety wyjechala z agranice wiec u niej nie moge zamowic,wiec musze to widocznie zrobic sama na internecie

    ale mam recepte z ktorej wynika

    OP: sfera + 2,0 cyl: +1,75 os 80
    ol : sfera +2,5 cyl +1,25 os 90


    i teraz mam pyatnie czy przy zamawianiu soczewek mam dokladnie wpisac te parametry??? bo z tego co pameitam milam na tamtych opakowaniach soczewek napisane moc +4 ( DLAtego napisalam tez ze niefartem wyrzucilam )

    pomocy???

    czy lepiej isc zta recepta do salonu optycznego i samemu zamowic?
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 14:32 przez nevermind, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 08 sierpnia 2007, 00:04

    zawsze najlepiej trzymac sobie fragment opakowania po soczewkach lub papierek z blistra (tego w ktorym znajduje sie pojedyncza soczewka)...
    Ewentualnie popros o wypisanie kuponiku (zarowno Ciba jak i J&J maja takie kartoniki imienne z danymi odnosnie noszonych soczewek) wtedy nie ma problemow z zamawianiem
  • nevermind
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 07 sierpnia 2007, 23:33
    Lokalizacja: dsdsadsa

    autor: nevermind » 08 sierpnia 2007, 00:08

    LEMUR pisze:zawsze najlepiej trzymac sobie fragment opakowania po soczewkach lub papierek z blistra (tego w ktorym znajduje sie pojedyncza soczewka)...
    Ewentualnie popros o wypisanie kuponiku (zarowno Ciba jak i J&J maja takie kartoniki imienne z danymi odnosnie noszonych soczewek) wtedy nie ma problemow z zamawianiem
    tylko ze wlasnie juz zapozno :( i nie wiem zabardzo co zrobic

    moge z ta recepta podejsc do jakiegos salonu optycznego ?? i tam zamowic?
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 08 sierpnia 2007, 00:39

    Jezeli mowa o soczewkach Acuvue Advanced for Astigmatism to one sa akurat w jednej krzywiznie i srednicy...
    Wystepuja dla mocy cylindra -0.75, -1.25, -1.75
    os co 10st

    Takze nie powinienes miec problemu z zamowieniem w salonie. Jedyne co to czas oczekiwania moze byc rozny, jezeli sa na magazynie w PL to 2-3dni robocze max. Jezeli sa do sprowadzenia (bo akurat jest brak na magazynie PL), to okolo nawet 21dni!
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 08 sierpnia 2007, 10:37

    dane swoich soczewek to w nocy o polnocy trzeba znac !! jak Ojcze Nasz !! :P
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości