ODPOWIEDZ Posty: 6 Strona 1 z 1
soczewka refrakcyjna
  • kasiulka1201
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 159
    Rejestracja: 01 września 2006, 16:09
    Lokalizacja: Częstochowa

    soczewka refrakcyjna

    autor: kasiulka1201 » 01 sierpnia 2007, 18:24

    Czy kto? z Was mia? wszczepian? sztuczn? soczewke refrakcyjn????Wiem , ?e to nowa metoda ale skuteczna.I zawsze mo?na j? usun? jak bedzie nie pasowa? nie tak jak z operacjami laserowymi.I jescze jedno.Czy ktos z Was leczy? si? w klinice Corwita (Korwita) gdzie przyjmowali rosyjscy lekarze okuli?ci.Chce znac opinie.Mo?e kto? mia? tam zabieg???
  • kops
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 06 września 2007, 16:08
    Lokalizacja: Koszalin

    autor: kops » 06 września 2007, 16:32

    Czesc.
    Ja rowniez mysle o wszczepieniu sztucznych soczewek,gdyz moja krotkowzrocznosc jest za duza na laserowa korekcje. Jesli chodzi o Korvite, to nie jestem pewien czy jeszcze istnieje, jest wiele art. w necie o jej upadlosci, niestety. Sam mialem, jakies 12 lat temu,operacje opasania galek ocznych. Operacje i wyjazd do Krasnodarska organizowal pewien pan z Poznania, nazwiska nie pamietam i kilka lat pozniej ci sami chirurdzy zaczeli operowac w Korvicie pod Poznaniem. Osobiscie pobyt w Krasnodarsku bardzo sobie chwale, nowoczesny sprzet, profesjonalni lekarze i obsluga, swietne warunki mieszkaniowe, no i co najwazniejsze - ciagle widze, wiec bylo warto. Najlepsze jest to ,ze ci lekarze juz wtedy wszczepiali sztuczne soczewki i sam bylem swiadkiem, jak pacjenci z ogromna krotkowzrocznoscia odzyskiwali wzrok. Jesli Korvita wciaz istnieje, to chyba bym wlasnie tam sie wybral. Jesli posiadasz jakies informacje na temat placowek, gdzie wszczepianie soczewek jest wykonywane to prosze o maila na dm@poczta.internetdsl.pl. Pozdrawiam
  • Debian
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 352
    Rejestracja: 05 sierpnia 2006, 13:02
    Lokalizacja: Ziemia

    autor: Debian » 06 września 2007, 20:55

    ile kosztuje wszczepienie takiej soczewki refrakcyjnej i czy jest granica wiekowa?
  • kasiulka1201
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 159
    Rejestracja: 01 września 2006, 16:09
    Lokalizacja: Częstochowa

    autor: kasiulka1201 » 07 września 2007, 16:00

    Debian wiem tyle co napisa?am.Ale wydaje mi si? ,?e taka soczewka do tanich nie nale?y.Na pewno kosztuje wi?cej ni? laser.A z granica wiekowa chyba te? jest.Ale dok?adnie nie wiem od ilu lat.
  • Soleil
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 259
    Rejestracja: 25 listopada 2006, 22:35
    Lokalizacja: ...

    autor: Soleil » 07 września 2007, 17:21

    Warto poszuka? w googlach.
    Skaleczeni milczeniem...
  • Debian
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 352
    Rejestracja: 05 sierpnia 2006, 13:02
    Lokalizacja: Ziemia

    autor: Debian » 07 września 2007, 21:50

    Niestety na polskich stronach google mi nie pomog?o. Nigdzie nie mo?na znale?? opini kogo? kto ju? mia? taki zabieg. Ja my?le ?e np. w stanach zdjednoczonych b?dzie to popularne za 10 lat, a w polsce za 20 lat b?d? popularne i do?? normalnych cenach.

    Ja te? dowiedzia?em si? o niesamowitej technologii kt??ra mia?aby zast?pi? ludzkie oko dla os??b ca?kiem niewidomych! Polega to na tym ?e kamera przesy?a obraz do m??zgu. Czego? takiego sobie nie wyobra?a?em!
ODPOWIEDZ Posty: 6 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości