ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
zeiss compatic-doświadczenia
  • Awatar użytkownika
    zaakochany
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 237
    Rejestracja: 16 maja 2007, 21:59
    Lokalizacja: poznań

    zeiss compatic-doświadczenia

    autor: zaakochany » 25 lipca 2007, 13:35

    mam do was pytanko. ostatnio w internecie natrafi?em na soczewki niemieckiej firmy pod nazw? zeiss compatic. reklamowane s? jakos ?wietne soczewki kt??re mo?na nosi? nawet 18godzin na dob?. czy kto? z was nosi? te soczewki albo mia? z nimi jakikolwiek kontakt. nie mog?em znale?? ?adnej opinii na temat tych soczewek. mo?e s? dobre?? :brawo: a mo?e i nie :...: fajnie by by?o jakby?cie opisali swoje do?wiadczenia z tymi soczewkami, dzi?ki z g??ry!!

    [ Dodano: 25 Lip 2007 01:48 ]
    a je?li codzi o soczewki nowe jak dla mnie mam jeszcze przy okazji jedno pytanie o soczewki cooper [nazwa - regulamin] h2o?? czy kto? je nosi?. proclear mam do 18wrze?nia a na pazdziernik jestem umowiony do okulisty i nie chce kupowac soczewek na 3 miechy :...: no bo pewnie wada mi sie zmienila a one wlasnie s? sprzedawane na sztuki. noi kupilbym sobie na jeden miesiac ale nie wiem czy sobie nie zaszkodze.... wi?c je?li kto? mia? kontakt z tymi szk?ami r??wnie? prosze o podzielenie si? do?wiadczeniami. mysle ze przez miesiac nic sie nie stanie, potem wracam do proclear albo kupuje biofinity je?li ju? bed? w Polsce :jupi: (mam tak? nadzieje)....dzieki z g??ry
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 14:37 przez zaakochany, łącznie zmieniany 2 razy.
    "Mówią, że chociaż ktoś wiedzy nie ma w duszy, oni ją w tam włożyć potrafią, jakby wzrok wkładali w oczy ślepe"
    Biofinity- Comfort science, materiał III generacji.
  • Debian
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 352
    Rejestracja: 05 sierpnia 2006, 13:02
    Lokalizacja: Ziemia

    autor: Debian » 25 lipca 2007, 14:05

    Ja znalaz?em kiedy? jakie? opinie o tych soczewkach (zeiss compatic) - nic nadzwyczajnego. Jednak sam ich nie nosi?em. Je?li dla ciebie proclear compatibles s? ?wietne to chyba nie ma co zmienia?.
  • Awatar użytkownika
    zaakochany
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 237
    Rejestracja: 16 maja 2007, 21:59
    Lokalizacja: poznań

    autor: zaakochany » 25 lipca 2007, 14:29

    no tak s? dobre tylko potrzebuje soczewek na 1 miesiac bo nie wiem jak mi sie wada zmieni?a...a te extreme h2o sa sprzedawane na sztuki a proclear po 3 w opakowaniu, ja niestety mam r???ne wady

    [ Dodano: 26 Lip 2007 02:59 ]
    a moze mia? kto? na oczach soczewki AMO aquavision?? musze zamowic tylko jedna pare soczewek narazie i one tez sa sprzedawane na sztuki narazie wiec sie pytam...dzieki z gory za podzielenie sie doswiadczeniami
    "Mówią, że chociaż ktoś wiedzy nie ma w duszy, oni ją w tam włożyć potrafią, jakby wzrok wkładali w oczy ślepe"
    Biofinity- Comfort science, materiał III generacji.
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości