ODPOWIEDZ Posty: 7 Strona 1 z 1
Pocieranie oka
  • karibu
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 14 lipca 2007, 23:49
    Lokalizacja: 3miasto

    Pocieranie oka

    autor: karibu » 14 lipca 2007, 23:55

    witam i prosz? o rad?
    nosz? soczewki 3 dzie? i p??ki co nie ma ?adnych problem??w, 0 podra?nie?, dyskomfortu ani nic takiego.
    Dzisiaj jednak siedz?c przed komputerem zacz??em do?? intensywnie pociera? powiek?, po czym nagle soczewka "przesta?a" dzia?a?, w dodatku zacz??em j? odczuwa? na oku. Szybko przemy?em j? i za?o?y?em na nowo, ale soczewka caly czas nie jest tak skuteczna jak powinna. Spotka? si? kto? kiedy? z podobnym problemem? Powinienem wymieni? soczewk? na now?, czy mo?e da si? to jako? naprawi??
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 15 lipca 2007, 01:15

    ja cie troche nie rozumiem wytlumacz to prosze jasniej.
    A tak swoja droga soczewki+komputer= dyskomfort (poniewaz komp strasznie wysusza oczy)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • kasiulka1201
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 159
    Rejestracja: 01 września 2006, 16:09
    Lokalizacja: Częstochowa

    autor: kasiulka1201 » 15 lipca 2007, 10:13

    karibu pisze:Dzisiaj jednak siedz?c przed komputerem zacz??em do?? intensywnie pociera? powiek?, po czym nagle soczewka "przesta?a" dzia?a?,
    Nie rozumiem stwierdzenia , ?e soczewka przesta?a dzia?a????Co nagle zauwa?y?e? , ?e widzisz w niej jak bez okular??w???Pisz ja?niej tak , ?eby mo?na by?o zrozumie? o co ci biega.To wtedy mo?e b?dziemy w stanie Ci pom??c
  • karibu
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 14 lipca 2007, 23:49
    Lokalizacja: 3miasto

    autor: karibu » 15 lipca 2007, 13:16

    sorry w takim razie ;]

    W?a?nie o to mi chodzi, widzia?em w niej jak bez okular??w.
    Po tym jak na nowo za?o?y?em soczewk? po jakim? czasie w sumie wszystko wr??ci?o do normy (tzn widzia?em ostro), ale jestem ciekaw co si? mog?o sta? z soczewk?, ?e widzia?em w niej nieostro.
  • Awatar użytkownika
    armani
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 287
    Rejestracja: 18 maja 2007, 12:58
    Lokalizacja: krk

    autor: armani » 15 lipca 2007, 15:26

    Moze klopot z centrowaniem na oku ? :>
    \
  • Awatar użytkownika
    wolbashi
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 184
    Rejestracja: 14 grudnia 2006, 18:49
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: wolbashi » 15 lipca 2007, 19:30

    Sucha soczewka, po potarciu oka ma problemy z powr??ceniem na miejsce i mozliwe, ?e gdy potar?e? oko soczewka si? przemie?ci?a i zabrak?o jej p?ynu/nawil?acza by powr??ci? na miejsce, by?a zbyt wysuszona. W takim wypadku najbardziej przydatne s? krople nawil?aj?ce, a masz ich ca?e mn??stwo: Bausch&Lomb, Blink, Aquify i nie wiem jakie jeszcze, ceny kropli za buteleczk? ok. 25ml to ok 25 z?otych, ale warte swej ceny, bo pomagaj?. Nastepnym razem lepiej zdejmuj soczewki przy zabawie z komputerem lub cz??ciej mrugaj (ale dok?adnie) lub r??b cz?stsze przerwy ok 15 minut jedna :) wtedy b?dziesz m??g? lepiej nawil?y? swe oczy. Ewentualnie propozycja dla wra?liwych cz??ciej p?acz :D

    pozdrawiam
    W.
    JakiÂ? problem? Chcesz o tym pogada???[cytat z mojego kubka :)]
  • karibu
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 14 lipca 2007, 23:49
    Lokalizacja: 3miasto

    autor: karibu » 16 lipca 2007, 16:55

    Dzi?ki za odpowiedzi i chyba faktycznie kupi? sobie jakie? krople, wczoraj przekona?em si? przy okazji, ?e zdejmowanie soczewki z wysuszonego oka TROCH? boli.
    pozdrawiam
ODPOWIEDZ Posty: 7 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości