ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
Soczewki +
  • paior
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 8
    Rejestracja: 06 lipca 2007, 09:24
    Lokalizacja: wawa

    Soczewki +

    autor: paior » 06 lipca 2007, 09:34

    Witam mam problem dzisaj bylem u lekarza zeby dobrac soczewki , lekarz spytal sie mnie o wade na okularach pokazalem ksiazeczke nie wiem czy dobrze sie doczytam przepisujac to (OP + 1.0 +3.0 Dylac 90 * ||OL +3.0 dylac 90 *) *= stopni a on domnie za takich soczewek raczje nie ma a jak sa to jakies nie przepuszczajace powietrza i drogie ... i tu moje pytanie czy soczewki naprawde byly by takie drogie i jaka roznica z tym przepuszczaniem powietrza ??

    I nastepne pytanie czy jesli nie nosil bym okularow z taka wada tzn . nosil bym tylko w domu ok. 3 h dziennie przez ok, 2 lata czy wada bardzo by mi sie pogorszyla :?

    i ostatnie pytanie od ilu lat mozna zrobic operacje wzorku i czy ona redukuje wade do 0 i na ile % jets ona bezpieczna
  • Soleil
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 259
    Rejestracja: 25 listopada 2006, 22:35
    Lokalizacja: ...

    autor: Soleil » 06 lipca 2007, 13:05

    Po pierwsze to z?e miejsce na temat.
    Po drugie w odpowiednim dziale -> przez oko znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

    Co do ostatniego pytania to znajdziesz sporo na ten temat tutaj.

    U?ywaj opcji szukaj przed za?o?eniem tematu i pytaniami. By? mo?e, ?e zosta?o ju? to poruszone na tym forum. :)
    Skaleczeni milczeniem...
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości