ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
Soczewki o krzywiźnie 8,3
  • randall5
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 9
    Rejestracja: 18 czerwca 2007, 12:32
    Lokalizacja: niebo

    Soczewki o krzywiźnie 8,3

    autor: randall5 » 04 lipca 2007, 21:13

    Witam, mam problem ze znalezieniem soczewek o krzywi?nie 8.3 :( Czy opr??cz J&J mam szans? na znalezienie takich soczewek innej firmy ??, niestety te J&J nie s? za bardzo na moj? kiesze?.
    Zamiennie pr??bowa?em korzysta? z soczewek o krzywi?nie 8,4. Do jednego oka dopasowa?y si? idealnie, na drugim niestety by?y luzy.
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 15:03 przez randall5, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 05 lipca 2007, 10:11

    ja juz nawet nie wiem jak to napisac bo to bylo 1000 razy :/ no niech bedzie :P !!krzywizna to nie wszystko !! BC +DIA +material to stanowi nierozerwalny komplet i to ze 8.3 J&J sa dla ciebie dobre nie oznacza np ze 8.6 bada zle po prostu to wszystko musi sprawdzic okulista ruchomosc soczewki i takie tam.

    Taki przyklad mozesz miec 8.3 i 14.2 albo 8.3 i 13.8 i ta pierwsza bedzie idealna a druga nie a przeciez obie maja BC 8.4
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości