ODPOWIEDZ Posty: 8 Strona 1 z 1
krwiaki pod powiekami ;(,co robic?
  • malutka
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:38
    Lokalizacja: czestochowa

    krwiaki pod powiekami ;(,co robic?

    autor: malutka » 29 czerwca 2007, 20:53

    niedawno zdecydowalam sie na soczewki johnsona.przez 2 dni byl;o wszystko ok,ale trzeciego dnia w lewym oku zaczelam odczuwac dyskomfort (czulam jak soczewka lekko ociera sie w oku i mialam oko za mgla - zaznaczam ze soczewki byly dobrze zalozone).myslalam ze to zaraz minie wiec postanowilam zaczekac,jednak po jakims casie oko zaczelo mi lzawic i z lewej czesci nosa kapala woda :ups: .zdjelam wiec soczewki,dzis po poludniu zauwazylam mam pelno popekanych naczynek,a pod powiekami obu oczu utworzyly sie krwiak praktycznie wielkosci zrenic!!!czy mieliscie cos takiego na poczatku noszenia soczewek?co jest nie tak.boje sie ze nie bede mogla ich nosic :placze: do oksow nie chce juz wracac :placze:
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 29 czerwca 2007, 21:04

    co jest nie tak.boje sie ze nie bede mogla ich nosic do oksow nie chce juz wracac
    A moze by tak natychmiast udac sie do okulisty! Przeciez takich spraw nie zalatwia sie babcinymi metodami. Trzeba zajrzec lampa szczelinowa, zlokalizowac przyczyne, przepisac odpowiednie medykamenty... WIDZAC TO!
  • malutka
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:38
    Lokalizacja: czestochowa

    krwiaki pod powiekami ;(,co robic?

    autor: malutka » 29 czerwca 2007, 21:25

    u mnie w miescie jutro bedzie problem z okulista(mowie rowniez o moim prywatnym),bo w koncu sobota ... ;/.musze wiec czekac do poniedzialku ;/. nie wiesz moze czy ktos na forum mial z tym problemy?dzisiaj przeczytalam wiekszosc i widzialam tylko tematy o popekanych naczynkach ...,a i jeszcze jedno pytanie: czy jesli dzisiaj ich nie zakaldalam to musze zmieniac plyn w pudeleczku?
  • kasiulka1201
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 159
    Rejestracja: 01 września 2006, 16:09
    Lokalizacja: Częstochowa

    autor: kasiulka1201 » 29 czerwca 2007, 21:28

    Nie nie musisz zmieniac p?ynu w pude?eczku ;)
  • ala
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 67
    Rejestracja: 25 sierpnia 2004, 01:35
    Lokalizacja: [PL]

    autor: ala » 30 czerwca 2007, 22:53

    powinnas zmienic plyn w pudeleczku...
    Ala
  • kasiulka1201
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 159
    Rejestracja: 01 września 2006, 16:09
    Lokalizacja: Częstochowa

    autor: kasiulka1201 » 01 lipca 2007, 10:12

    Ala czemu myslisz , ?e ppowinna zmieni? p?yn w pude?eczku???Ja si? pyta?am okulistki czy je?eli miesi?c sobie odpuszcze noszenie soczewek to czy mam zmieniac p?yn.Powiedzia?a , ?e nie trzeba ale dla pewnosci kaza? mi zmienic w po?owie miesi?ca.A ona przecie? pyta czy je?eli wczoraj nie zak?ada?a to czy dzisiaj ma zmienic p?yn
  • Soleil
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 259
    Rejestracja: 25 listopada 2006, 22:35
    Lokalizacja: ...

    autor: Soleil » 01 lipca 2007, 11:16

    Chyba chodzi o to, ?e jak wk?adasz u?ywan? soczewk? do pojemniczka to ona ma na sobie r???ne rzeczy... One w pojemniczku si? rozk?adaj? i takie r???ne bakterie mog? zosta? na soczewce. :suchy:
    Skaleczeni milczeniem...
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 01 lipca 2007, 12:16

    Dokladnie jak opisala to Soleil...

    Jezeli wkladasz noszona soczewke do plynu i wiesz ze nie bedziesz zakladala tej soczewki przez np. 2dni. To nastepnego dnia wylej "brudny po czyszczeniu plyn" i nalej swiezego...

    Pytanie bylo:
    malutka pisze:a i jeszcze jedno pytanie: czy jesli dzisiaj ich nie zakaldalam to musze zmieniac plyn w pudeleczku?
    Odpowiedz ali:
    ala pisze:powinnas zmienic plyn w pudeleczku...
    zgadzam sie jak opisalem to powyzej... chyba logiczne? Bo jezeli soczewka ma lezec w plynie to chyba raczej CZYSTYM :P
ODPOWIEDZ Posty: 8 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości