ODPOWIEDZ Posty: 7 Strona 1 z 1
co się stało?
  • allia
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 8
    Rejestracja: 30 marca 2007, 19:45
    Lokalizacja: Â???dÂ?

    co się stało?

    autor: allia » 07 czerwca 2007, 16:57

    Witam!!niedawno zakupi?am soczewnki(dwa tyg temu) i stwierdzam, ze chyba nie s? dla mnie..najpierw widzia?am jak za mg??, w sumie to prawie ca?y czas, ale my?la?am, ze przejdzie..a dzisiaj jak chcia?am j? za?o?y? to zobaczy?am, ze mam malutki py?ek i chcia?am go usun??, i soczewka mi p?k?a na ?rodku..ma tak? dziurk?..jakby naci?cie..oczywi?cie jej nie za?o?y?am..jest do wyrzucenia..powiedzcie mi co sie sta?o??czy to moja wina??dodam, ze s? to soczewki ACUVUE miesieczne..jestem strasznie z?a...chyba soczewki nie s? dla mnie...powiedzcie czemu tak sie sta?o..dzi?ki z g??ry
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 15:15 przez allia, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 07 czerwca 2007, 17:00

    kazda soczewka jest inna, tzn inne sa Night & Day, inne Dailies, inne Oasys itp. sa z roznych materialow o roznej wytrzymalosci. Jedne sa delikatniejsze inne bardziej sztywne, bardziej sprezyste itp, itd...
    Przechodzac na inne soczewki napewno trzeba sie przyzwyczaic do tej "innosci" materialu.


    Co bylo powodem rozerwania? Napisalas ze probowalas usunac "pylek" moze wtedy lekko zostala naderwana. Nie wiem.
    Jezeli niedawno je kupilas udaj sie w miejsce zakupu poinformowac o tym. Pamietac nalezy, ze czasami jest wada produktu (nie twierdze ze tutaj ona mogla wystapic) ale warto takie rzeczy zalatwiac w miejscu zakupu.

    Natomiast nie ma to byc powod do odrzucenia soczewek
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 07 czerwca 2007, 18:36

    bo poczatki z soczewkami nie sa latwe !! w sumie dla niektorych to sa "meczarnie" ale po tym miesiacu dwoch to ci gwarantuje ze ich juz na okulary zamienic nie bedziesz chciala :P
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    PrzemczaN
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 32
    Rejestracja: 26 kwietnia 2007, 21:10
    Lokalizacja: Tarn??w

    autor: PrzemczaN » 07 czerwca 2007, 21:40

    Te? na pocz?tku pewnego dnia jak czy?ci?em zobaczy?em ?e soczewka jest p?kni?ta. Co zrobi?em? Na drugi dzie? kupi?em now?. Teraz ju? nie wyobra?am sobie ?ycia bez soczewek.
  • Debian
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 352
    Rejestracja: 05 sierpnia 2006, 13:02
    Lokalizacja: Ziemia

    autor: Debian » 08 czerwca 2007, 08:44

    P?kni?cie czy rozerwanie soczewek mo?e by? z r???nych powod??w. Zbyt d?ugie paznokcie mog? soczewk? zniszczy? lub z?e obchodzenie si? z ni?, co najcz??ciej zdarza si? u pocz?tkuj?cych.
  • Awatar użytkownika
    armani
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 287
    Rejestracja: 18 maja 2007, 12:58
    Lokalizacja: krk

    autor: armani » 08 czerwca 2007, 20:15

    A moze byla po prostu wadliwa? Soczewke nie jest tak latwo uszkodzic czy rozerwac... zreszta mozecie sprobowac ze stara gdy zakladacie nowa pare ;)
    \
  • Debian
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 352
    Rejestracja: 05 sierpnia 2006, 13:02
    Lokalizacja: Ziemia

    autor: Debian » 09 czerwca 2007, 10:29

    Mo?liwe. Ja kiedy? pr??bowa?em rozerwa? Acuvue Advance(zu?yt?) i nawet ci??ko trzeba by?o poci?gn??.
ODPOWIEDZ Posty: 7 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości