ODPOWIEDZ Posty: 8 Strona 1 z 1
Hydrozele vs soczewki silikonowo hydrozelowe a naczynka
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    Hydrozele vs soczewki silikonowo hydrozelowe a naczynka

    autor: woozie » 28 maja 2007, 19:19

    No wiec sprawa wyglada tak nosze soczewki od niecalego roku i niestety zauwazylem ze problem wrastajacych naczyniek zaczynam mnie dotyczyc coraz bardziej mimo iz staram sie robic wszystko by tak nie bylo.
    Jakis miesiac temu zmienilem soczewki na nowe zachwalane Oasys wczesniej nosilem hydrozele. Moje pytanie jest nastepujace Czy to mozliwe by soczewki hydrozelowe w mniejszym stopniu przyczynialy sie do powstawania naczyniek ? Niby jest to starsza generacja ale......... nie wiem czy to tylko moja wyobraznia ale wydawalo mi sie ze wczesniej gdy nosilem proclear compatibles z naczynkami problemow nie mialem. Teraz jak tu ktos na forum napisal robie sie maly wampirek a dodam ze w soczewkach nie spie.

    Jak myslicie ?
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    zaakochany
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 237
    Rejestracja: 16 maja 2007, 21:59
    Lokalizacja: poznań

    autor: zaakochany » 28 maja 2007, 19:43

    no ja napisalem o wampirku. rzeczywiscie juz wczesniej na forum pisalem o proclear compatibles i o wrastaniu naczynek. hydrozele s? o wiele lepsze, ale akurat bardzo dobrze znam angielski i czytalem ostatnio badania na temat Dk/t itd. i wyszlo, iz dk/t niekoniecznie jest najwazniejsze. liczy sie dobranie soczewek, oraz ich uwodnienie i material.byly to badania robione przez jakas amerykanska firme i pisali ciekawe rzeczy. porownywali biofinity z focus night and day, i oko w obu soczewkach po 29dniach spania. noi lepsze wyszly biofinity w 99%. Ja nosze oasys i jush chyyba mi sie oczy przyzwyczajaj? oczy bo dluzej w nich spie mam mniej czerwone oczy. ale jakos na czerwiec jestem umowiony do okulisty i zmieniam soczewki na proclear compatibles, sa jednak fantastyczne, chyba przez ten material i jak sie przespisz rowniez nic sie nie dzieje, a nawet mniej robi? oku jak spimy niz inne np Focus N&D, szczerze polecam patrzec nie tylko na dk/t ale na material i duzo czytac bo mozna sie duzo dowiedziec. ja dopuki nie wprowadza biofinit??w przestawiam sie na proclear, jednak sa niezast?pione!! :jupi:
    "Mówią, że chociaż ktoś wiedzy nie ma w duszy, oni ją w tam włożyć potrafią, jakby wzrok wkładali w oczy ślepe"
    Biofinity- Comfort science, materiał III generacji.
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 28 maja 2007, 20:30

    proclear rzadza i tyle jesli chodzi o bezpieczenstwo i zdrowie oka to Oasys nie maja szans !! jak sobie porownam oko po 8h z oasys a z proclear to szkoda gadac. Widac ze firma coopervision nie rzuca slow na wiatr tak jak to robia to inni :/ 147 dk/t i co z tego ja mowie skoro to 47 z proclear je "miazdzy".

    Goraco polecam te soczewki kazdemu kto podobnie jak ja ma problemy z wrastajacymi naczynkami.

    Odstawiam Oasys i wracam do produktu coopervision. Nastepne soczewki ktore kupie to beda z pewnoscia Biofinity !! wierze ze one tez beda dobre i podbnie jak proclear pokaza na co stac firme coopervision :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    zaakochany
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 237
    Rejestracja: 16 maja 2007, 21:59
    Lokalizacja: poznań

    autor: zaakochany » 01 czerwca 2007, 12:44

    no mowilem ze s? najlepsze. oasys jak dla mnie to cos dla ludzi o mocnych nerwach. boje sie ze moje oczy zamieni? sie w czerwony potok, wiec juz pod koniec czerwca gdy skoncza si? te kupuje procleary i ocenie je, porownam z oasysami bo juz nie pamietam jak bylo jak tamte procleary nosilem. jesli wybierasz zdrowe oczy to wybierz cooper vision.
    "Mówią, że chociaż ktoś wiedzy nie ma w duszy, oni ją w tam włożyć potrafią, jakby wzrok wkładali w oczy ślepe"
    Biofinity- Comfort science, materiał III generacji.
  • kasiulka1201
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 159
    Rejestracja: 01 września 2006, 16:09
    Lokalizacja: Częstochowa

    autor: kasiulka1201 » 01 czerwca 2007, 15:02

    A mozecie mi poda? orientacyjnie w jakiej cenie s? te coopervision.
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 01 czerwca 2007, 15:39

    srednio tak 59-70 za 3 sztuki :) to chyba nie jest zadna oferta wiec moge takie info podac :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    PrzemczaN
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 32
    Rejestracja: 26 kwietnia 2007, 21:10
    Lokalizacja: Tarn??w

    autor: PrzemczaN » 01 czerwca 2007, 15:53

    Za 3 sztuki jakie? miesi?czne, dwu tygodniowe? I jeszcze jedno: jak nosi si?te soczewki w tym sensie, ?e ja nosz?c oasisy praktycznie nie czuj? ?e mam soczewki na oczach, a jak jest z tymi? I w jakich krzywiznach s? dost?pne?
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 01 czerwca 2007, 17:01

    PrzemczaN pisze:Za 3 sztuki jakie? miesi?czne, dwu tygodniowe? I jeszcze jedno: jak nosi si?te soczewki w tym sensie, ?e ja nosz?c oasisy praktycznie nie czuj? ?e mam soczewki na oczach, a jak jest z tymi? I w jakich krzywiznach s? dost?pne?
    - miesieczne
    - BC 8.6 DIA 14.00
    - dopasowanie to juz kwestia indywidualna jak dla mnie gorzej niz w Oasys ale jestem w stanie sie poswiecic


    A ja mam do was jeszcze takie pytanie sprawdzaliscie jak wygladaja wasze oczy po drzemce bez soczewek ? Przykladowo chodzimy 8-10 h w soczewkach sciagamy je i poznej taka 2h drzemka pozniej lookamy w lustro :) sprobujcie :P
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
ODPOWIEDZ Posty: 8 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości