ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
Co jest z moim okiem??
  • asiaczek1987
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 104
    Rejestracja: 05 stycznia 2007, 21:59
    Lokalizacja: P-??

    Co jest z moim okiem??

    autor: asiaczek1987 » 22 maja 2007, 22:50

    Hej mam problem z okiem, od paru dni jak nosze soczewki to juz po 2-3 godzinach boli mnie lewe oko, czuje jakby mi co? wpad?o do oka, pocz?tkowo my?la?am ?e mo?e mam soczewke na lewej stronie ale sprawdza?am p?uka?am p?ynem czy?ci?am nic nadal bola?o, dzisiaj to az mi taka wielka czerwona ?y?ka sie zrobi?a a po ?ci?gni?ciu nadal mnie bola?o, teraz juz nie mam tej soczewki juz od kilku godzin na oku a przed chwila znowu mnie bola?o!o co chodzi?powiem te? ?e p?cherzyka nie mam ani j?czmienia na powiece... nie wiem juz od czego to mo?e by?!?
    Pozdrawiam Asiaczek
    Air Optix -3.5
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 22 maja 2007, 23:08

    nie nosic soczewek i smarowac do okulisty !!
    na odleglosc trudno mowic o co tu chodzi nie kombinuj na wlasna reke !

    a co do zylki to pewnie naczynko krwionosne efekt niedotlenienia

    Co to za soczewki ?
    Jak dlugo je nosilas ?
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • kasiulka1201
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 159
    Rejestracja: 01 września 2006, 16:09
    Lokalizacja: Częstochowa

    autor: kasiulka1201 » 23 maja 2007, 19:29

    Mo?e zapalenie spokj??wek.Takie same mia?am objawy jak ty.Ale nie ma co dyskutowac.Szuraj do okulisty.I soczewek nie zak?adaj
  • asiaczek1987
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 104
    Rejestracja: 05 stycznia 2007, 21:59
    Lokalizacja: P-??

    autor: asiaczek1987 » 23 maja 2007, 23:30

    Dzi?ki za odpowiedzi!Jutro ide do okulisty bo nadal sie to powtarza nawet jak zmienilam soczewki na ?wierze, tamte nosi?am nie ca?y miesi?c wiec nie by?y jeszcze po terminie a nosze AirOptix Ciby!zauwarzy?am jedynie ?e jak lekko przydusze powieke to na chwile b??l przechodzi i jak wyjde na ch?odne powietrze np wieczorem to tez na chwile przechodzi... A ?y?ka znowu wysz?a :(
    Pozdrawiam Asiaczek
    Air Optix -3.5
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości