ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
intensywne czytanie a wzrost wady u krótkowidza
  • Wiolettta
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 14 maja 2007, 20:36
    Lokalizacja: OstroÂ???ka

    intensywne czytanie a wzrost wady u krótkowidza

    autor: Wiolettta » 14 maja 2007, 20:51

    Mam 21 lat, studiuje i w?a?nie to wymaga wiele nauki z mej strony a co si? z tym ??czy du?o czytania i korzystania z komputera. Mam wad? -3.5. Czy ta wada b?dzie si? powi?ksza?, w?asnie z tego powodu i? moje oczy s? ci?gle przem?czone i czasami wieczorami wr?cz mnie bol?. Co mam robi?? s?ysza?am kiedy? o ok?adach na oczy z ?wielika, kt??ry mia?by zniewelowa? zm?czenie oczu. M??j okulista powiedzia? mi, abym nie przejmowa?a si? i nadal uczy?a po nocach - z tym tylko i? mam cz?sto robi? sobie przerwy. Czy s? mo?e jakie? ?rodki - zio?a, tabletki kt??re dobrze by dzia?a?y na m??j wzrok?
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 19:10 przez Wiolettta, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 14 maja 2007, 20:57

    swietlik jest dobry sam go uzywam :) usuwa zmeczenie oczy sa jakies takie lzejsze :) mozesz ewentualnie stosowac jakies krople typu visine. Ja osobiscie jestem za ziolkami :) Do tego jakies tabsy z owocem borowki lub tez same borowki w rozniej postaci. Jest tego troche w aptekach bedzie w czym wybierac :)

    btw tez studuje wiec wiem jak jest :/ oprocz tych przerw wazne jest by czytac przy dobrym oswietleniu !! :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Wiolettta
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 14 maja 2007, 20:36
    Lokalizacja: OstroÂ???ka

    autor: Wiolettta » 15 maja 2007, 17:02

    dzi?ki, musz? zatem zaopatrzy? si? w tego ?wietlika:)
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości