ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1
Okulary asferyczne i sferyczne- kto decyduje o doborze??
  • Rozważna
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 30 maja 2022, 13:42

    Okulary asferyczne i sferyczne- kto decyduje o doborze??

    autor: Rozważna » 30 maja 2022, 14:49

    Nowe okulary do czytania w Salonie optycznym znanej marki zrobiono mi według recepty wystawionej przez okulistę jednak dołożono mi funkcję asferyczną według widzimisię obsługi Salonu. Niestety nie poinformowano mnie o tym. Po odbiorze okularów stwierdzono, że muszę przyzwyczić się do czytania w nich. Nic to nie dało. Po dwóch miesiącach użytkowania złożyłam reklamację. Nadal nie mam okularów i są w toku realizacji. Najpierw obsługa salonu zamówiła mi szkła Hilux Eyas 1.6 TRUEFORM HVL UV Control. Nie wiem jednak po co do czytania ochrona przeciwsłoneczna? 8) Potem zmienili na moją prośbę( doczytałam w internecie) na okulary z filtrem blue control do pracy przy komputerze Hilux Eyas 1.6 HVL Blue Control. Teraz jestem skołowana totalnie. Nie wiem czy do czytania książek i w komputerze dobrze mi dobrali okulary .
    Proszę o wyjaśnienie co oznacza Trueform i jaką ma funkcję. Zostało mi dokończenie reklamacji z aroganckimi sprzedawczyniami.
ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości