ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1
okulista a optometrysta - 2 rozne badania w miesiac
  • Aga8787
    Posty: 0
    Rejestracja: 08 marca 2015, 20:03
    Lokalizacja: Białogard

    okulista a optometrysta - 2 rozne badania w miesiac

    autor: Aga8787 » 10 marca 2015, 21:53

    Pomocy!!! Spotkala mnie ostatnio strasznie nie komfortowa sutyacja. Do tej pory mialam okulary do noszenia na stale +0,75 obydwa oka, u okulisty nie bylam 5 lat wiec udalam sie do Vision w celu zwyklego badania kontrolnego oczu. Pani okulistka powiedziala (tak mi sie wydawalo), ze wada pogorszyla mi sie nie wiele i bede nosila +1,00 obydwa oka. Wyszlam z recepta i dopiero w domu zauwazylam, ze recepta jest na +1,5 obydwa oka. Zglupialam i zwatpilam juz w to wszystko. Pojechalam wyrabiac okulary i poprosilam pania,ktora pomagala mi oprawki wybrac, zeby zbadal mnie ponownie jakis okulista bo wydaje mi sie, ze chyba zaszla jakas pomylka z ta recepta. Pech chcial,ze znowu byla ta sama okulistka. Z wielka laska mnie zbadala, ze co ja wogole chce itp, nawet zasugerowala mi, ze moze mam wachania cukru :nie: Nie mam zbadalam poziom cukru we krwi i wyszedl 85 czyli norma. Pani okulistka powiedziala, ze dla lepszego mojego samopoczucia sciagnie mi +0,25 z kazdego oka :eek: no dziwny "zwrot" dla lepszego mojego samopoczucia??? I poprawila recepte na +1,25 obydwa oka. Wyrobilam te okulary jednak zle mi sie w nich widzialo. Dyskomfort byl caly czas. Zadzwonilam do Vision i poprosilam o powtorne badanie jednak zaznaczylam, ze nie chce zeby ta nie mila pani znowu mnie badala. Zapisano mnie do optometrysty. Pani optometrystka mnie zbadala i....
    :eek: powiedziala, ze ona nie rozumie podstaty wystawienia tamtej recepty bo mi w lewym oku wada spadla do +0,25 natomiast w prawym oku zostaje +0,75. Zglupialam na maxa. Podobno dalekowidze tak maja, ze wada moze sie zmiejszyc. Jednak skad taka drastyczna roznica w jednym salonie w przeprowadzonym badaniu????
    Aga8787
ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 9 gości