ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
Soczewki Cristallo
  • robin
    Posty: 0
    Rejestracja: 23 września 2014, 14:38
    Lokalizacja: PL

    Soczewki Cristallo

    autor: robin » 23 września 2014, 15:03

    Witam,

    Przeglądając ofertę jedno ze sklepów internetowych z atrakcyjnymi cenowo okularami zauważyłem, że mają oni w ofercie dostępne jedynie soczewki nieznanej mi marki Cristallo. Szukałem jakiś informacji w internecie nt tej firmy, lecz nic nie znalazłem, tym bardziej ich strony internetowej. Dodam jeszcze, że za niecałe 70 zł można u nich kupić szkła Cristallo Indeks 1.60 z powłoką AR +UTR + EMI.

    Bardzo proszę, żeby ktoś zorientowany w temacie lub użytkujący te soczewki mógł się wypowiedzieć na temat jakości ich produktu. Czy niska cena spowodowana jest jedynie miejscem produkcji (podobno Chiny) czy raczej jakością odbiegającą od czołowych producentów np. JZO? Czy te szkła można nosić bez obawy o własny wzrok?

    Pozdrawiam
  • karolinaka
    Posty: 0
    Rejestracja: 01 grudnia 2014, 10:17
    Lokalizacja: Warszawa
    Kontakt:

    autor: karolinaka » 01 grudnia 2014, 15:16

    ja bym nie ryzykowała przy soczewkach i nie wybierała nieznanej firmy i niskiej ceny (też jej nie znam). lepie juz poszukać po sklepach po prostu najniższej ceny dobrej marki ;)

    raz kupiłam soczewki jakiejś innej firmy niż zawsze (niestety nie pamiętam nazwy) i były tragiczne, sklejały się strasznie, dźgały w oko itp. lepiej nie testować na sobie
  • EwelinaA
    Posty: 0
    Rejestracja: 20 kwietnia 2015, 10:21
    Lokalizacja: PL

    autor: EwelinaA » 20 kwietnia 2015, 11:33

    @karolinaka Robinowi chodziło o soczewki do okularów nie kontaktowe ;)
    Ja jakiś czas temu kupowałam w [nazwa - regulamin] Ray-Bany z soczewkami Cristallo z antyrefleksem i jestem zadowolona. W środku opakowania jest informacja, że soczewki są produkcji chińskiej, ale to dokładnie tak jak na większości produktów kupowanych w ostatnich latach. Na początku byłam sceptyczna, ale po kilku miesiącach stwierdzam, że wszystko jest w porządku. Oczy mnie nie bolą, szkła czyści się dobrze, ściereczką z mikrofibry i płynem.

    Mam nadzieję, że pomogłam :)
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 0 gości