ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1
Problem z jedną soczewką po 5 dniach noszenia
  • Reco
    Posty: 0
    Rejestracja: 19 września 2014, 14:06
    Lokalizacja: Warszawa

    Problem z jedną soczewką po 5 dniach noszenia

    autor: Reco » 19 września 2014, 14:29

    Witam, od ok. tygodnia noszę soczewki kontaktowe (próbne). Piątego dnia założyłem je tak samo jak wcześniej i na początku wszystko było ok, ale po kilku godzinach spędzonych na dworzu (wcześniej też większość czasu w soczewkach spędzałem na zewnątrz) zaczęło mi się wydawać, że gorzej widzę na prawe oko. Po powrocie do domu postanowiłem, że je zdejmę, bo uznałem, że może oko jest zmęczone czy coś, choć wcześniej nie miałem z tym problemów. Wieczorem tego 5 dnia dokładnie wyczyściłem soczewki w płynie (w sumie zawsze o nie dobrze dbałem), oko też potem przemyłem, choć po zdjęciu nie było żadnego dyskomfortu. Następnego dnia już po założeniu zacząłem odczuwać, że znowu z tym widzeniem na prawe oko jest coś nie tak. Posiedziałem w nich kilka godzin i zauważyłem, że czasami na prawe oko widzę dobrze, tak jak przedtem, a czasami obraz się trochę rozmazuje i widzę gorzej (lewe oko jest cały czas w porządku). Co może być tego przyczyną? Może soczewka jest uszkodzona? W okularach widzę dobrze.
ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 8 gości