ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
pięknie lśniące szkła w okularach, szczególnie w patentach
  • ferries
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 13 lipca 2013, 23:01
    Lokalizacja: Chorzów

    pięknie lśniące szkła w okularach, szczególnie w patentach

    autor: ferries » 13 lipca 2013, 23:10

    Witam :-)

    Od lat posiadam okulary z plastikowymi szkłami, które także od lat mi się nie podobają. Są szare, brzydkie, brudne i rysują się strasznie mimo powłoki antyrefleksyjnej. Okulary noszę ok 5 lat na stałe, co roku zmieniam na inne.

    Już kilkakrotnie zauważyłam , że ludzie mają szkła jakby szklane (tak wiem że są dostępne, mniej się rysują, są ciężkie itp) ale bardzo błyszczące. Zauwazałam to szczególnie u kobiec, co dodawało im jakiegoś nieopisanego wdzięku...:)

    Chciałabym się spytać, czy to po prostu efelt szkieł ze szkła, czy jakas dodatkowa powłoka - jeżeli tak to jaka, jak myślicie? koleżanka takie miała, ale już nie studiuje i nie mam jak się jej spytać. Jej oczy dosłownie promieniały, tak piękny efekt dawały szkła.

    Druga kwestia to ta, czy przy patentach bo na takowe chcę się przeżucić - możnaby zastosować taki połysk? czy poliweglan coś takiego umożliwia? bo jak się domyślam do szkła śrubki się nie przykręci?

    Chciałabym zrobić w [nazwa regulamin], nigdy mnie nie zawiedli w porównaniu do zwykłych kilku optyków, którzy porządnie osi nie potrafili zrobić.

    Moja wada - P -2.0 w cylindrze / sfera +0.5
    L -1.5 w cylindrze /plan

    :papa:
  • Awatar użytkownika
    Adekboss1
    Ekspert
    Ekspert
    Posty: 385
    Rejestracja: 01 lutego 2009, 14:04
    Lokalizacja: Poznan

    autor: Adekboss1 » 15 lipca 2013, 00:19

    Wie Pani co? Jestem tylko "zwykłym" optykiem... Moze spece w sieciowce beda wiedzieli.
    Adek
  • ferries
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 13 lipca 2013, 23:01
    Lokalizacja: Chorzów

    autor: ferries » 15 lipca 2013, 09:25

    To może prościej - czy szkła bardziej lśnią niż "szkła" plastykowe? bo naprawdę efekt był świetny, i zastanawiam się co to było.
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 2 gości