ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1
pomóżcie - ból oczu
  • Meggy100
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 11
    Rejestracja: 21 listopada 2010, 19:47
    Lokalizacja: Warszawa

    pomóżcie - ból oczu

    autor: Meggy100 » 09 kwietnia 2011, 19:49

    Wspominałam już o tym w kilku wątkach ale nie uzyskałam konkretnej podpowiedzi. Dlaczego bolą mnie gałki po noszeniu soczewek. Doświadczyłam już większość typów soczewek, ostatnie to Ultraflex . Z próbnikami czułam się dobrze, normalne już mnie cisną ale to co najważniejsze to po zdjęciu bolą mnie gałki oczne. Teraz bolą mnie już od trzech dni mimo, że soczewek nie zakładam. Minimalnie też ropieją.
    Proszę mi nie radzić pójścia do kolejnego specjalisty po diagnozę bo zaznaczę, że wszystkie soczewki dobierałam u lekarzy, u każedego zgłaszałam problem. Zawsze była dokładnie badana, ostatnio to nawet małe konsylium się zebrało i diagnoza jest taka sama - nic specjalnego nie widać, nic się nie dzieje. Rogówka czysta, dno oka też ok. Nie ma powodu do bólu, a boli.... Może ja jakieś USG powinnam zrobić, a może to jakaś bakteria.
    Kto ma pomysł ?
  • MarcinCh
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 05 maja 2011, 14:40
    Lokalizacja: Wroclaw

    Re: pomóżcie - ból oczu

    autor: MarcinCh » 05 maja 2011, 14:45

    Meggy100 pisze:Wspominałam już o tym w kilku wątkach ale nie uzyskałam konkretnej podpowiedzi. Dlaczego bolą mnie gałki po noszeniu soczewek. Doświadczyłam już większość typów soczewek, ostatnie to Ultraflex . Z próbnikami czułam się dobrze, normalne już mnie cisną ale to co najważniejsze to po zdjęciu bolą mnie gałki oczne. Teraz bolą mnie już od trzech dni mimo, że soczewek nie zakładam. Minimalnie też ropieją.
    Proszę mi nie radzić pójścia do kolejnego specjalisty po diagnozę bo zaznaczę, że wszystkie soczewki dobierałam u lekarzy, u każedego zgłaszałam problem. Zawsze była dokładnie badana, ostatnio to nawet małe konsylium się zebrało i diagnoza jest taka sama - nic specjalnego nie widać, nic się nie dzieje. Rogówka czysta, dno oka też ok. Nie ma powodu do bólu, a boli.... Może ja jakieś USG powinnam zrobić, a może to jakaś bakteria.
    Kto ma pomysł ?
    Prawdopodobnie uczulenie na materiał z którego zrobiona jest soczewka... Spróbuj z innymi firmami soczewek... (Bez środków nawilżających Aqua itp...)
  • Meggy100
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 11
    Rejestracja: 21 listopada 2010, 19:47
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: Meggy100 » 06 maja 2011, 22:15

    dzięki za odpowiedż. A jakie soczewki sugerujesz bo używalam już Johnson &Johnson, Soflens, Ultraflex, Air Optix

    Z tego co wyczytywałam to doświadczyłam już większości z nich. Kto zna inne?
    Pozdrawiam
  • MarcinCh
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 05 maja 2011, 14:40
    Lokalizacja: Wroclaw

    autor: MarcinCh » 16 maja 2011, 21:59

    Spróbuj z dziennymi "Dailies", jak one nie pomogą to nie wiem ... Też eksperymentowałem z różnymi soczewkami od momentu kiedy przestali produkować Air Optix (bez Aqua) mam podobny problem z bólem oczu... Dailies-y pomogły

    Pozdr
  • Meggy100
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 11
    Rejestracja: 21 listopada 2010, 19:47
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: Meggy100 » 18 maja 2011, 19:25

    MarcinCh pisze:Spróbuj z dziennymi "Dailies", jak one nie pomogą to nie wiem ... Też eksperymentowałem z różnymi soczewkami od momentu kiedy przestali produkować Air Optix (bez Aqua) mam podobny problem z bólem oczu... Dailies-y pomogły

    Pozdr
    Chętnie bym spróbowała dzienne ale niestety nie ma moich parametrów w torycznych
    Pozdrawiam
    Magda
ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości