ODPOWIEDZ Posty: 13 Strona 1 z 1
CIBA VISION - kiedy wznowienie produkcji ?
  • WADE1982
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 9
    Rejestracja: 29 marca 2011, 16:44
    Lokalizacja: Tarnów

    CIBA VISION - kiedy wznowienie produkcji ?

    autor: WADE1982 » 29 marca 2011, 16:48

    Witam od kilku lat jestem użytkownikiem soczewek torycznych DURA SOFT 3 TORRIC MTO i jak co roku zamawiam sobie owe soczewki, słyszałem, że ost. CIBA VISION wstrzymała produkcje soczewek, czy ktoś wie kiedy wznowią produkcję ???

    Aktualnie posiadam cyindry -3,25 i 1,75 i chce wyprobować soczewki http://www.alphadiag.com.pl/optyka_new/ ... 0toric.php , chyba ze WY coś możecie polecić, a może coś z rocznych ?

    dziękuje i pozdrawiam!!
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 29 marca 2011, 16:59

    Soczewki te jak i AirOptix Individual nie sa dostepne praktycznie od poczatku roku 2011.

    Pisalismy na naszym firmowym blogu o wstepnych informacjach co i kiedy...
    http://www.optometria.info/problemy-z-s ... -litetint/

    zmiana soczewek - mozliwa ale oczywiscie tylko pod kontrola specjalisty... na odleglosc ni jak sprawdzic zachowanie soczewki jej rotacje itp...
    Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez optometrysta.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
  • WADE1982
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 9
    Rejestracja: 29 marca 2011, 16:44
    Lokalizacja: Tarnów

    autor: WADE1982 » 29 marca 2011, 19:09

    LEMUR pisze:Soczewki te jak i AirOptix Individual nie sa dostepne praktycznie od poczatku roku 2011.

    Pisalismy na naszym firmowym blogu o wstepnych informacjach co i kiedy...
    http://www.optometria.info/problemy-z-s ... -litetint/

    zmiana soczewek - mozliwa ale oczywiscie tylko pod kontrola specjalisty... na odleglosc ni jak sprawdzic zachowanie soczewki jej rotacje itp...
    Bardzo fajnie, napisaliście, że "nie posiadamy rzetelnej i potwierdzonej informacji kiedy nastąpi wznowienie produkcji a tym samym możliwość ich zakupu." stąd moje zapytanie, co gdzie kiedy ? Być może ktoś z forum posiada informację, bliższą wznowienia produkcji itd.
    Zależy mi holernie, gdyż od kilku lat noszę soczewki Dura Soft 3 torric MTO, w przypadku wycofaniu owej marki będę musiał zaopatrzyć sie w nowe roczne: pewnie będą to cooper vision, OmniFlex Toric SofTint, Proclear Tailor Made Toric , ZERO 6T Toric,!! Gdyby ktoś już testował powyższe soczewki to proszę o opinie !!
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 29 marca 2011, 20:42

    Nie tylko Panu zalezy bo nie tylko Pan jest uzytkownikiem soczewek, ktore nie sa aktualnie dostepne. Nasi klienci rowniez czekaja na Individuale czy DuraSofty, takze rowniez zalezy nam na uzyskaniu pewnej informacji.

    Informacje nie sa "potwierdzone i pewne" a co oznacza chyba nie trzeba tlumaczyc - beda w okolicach polowy kwietnia. Dlatego napisane iz informacja nie jest do konca potwierdzona bo moze to ulec zmianie a nie ze jest domyslem z naszej strony - informacja pochodzi prosto z biura obslug klienta firmy Ciba Vision jaka uzyskalem kilka dni przed publikacja wpisu na blogu - jak tylko bedzie pewna informacja rowniez ukaze sie ona na naszym blogu.
    Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez optometrysta.pl, łącznie zmieniany 4 razy.
  • WADE1982
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 9
    Rejestracja: 29 marca 2011, 16:44
    Lokalizacja: Tarnów

    autor: WADE1982 » 29 marca 2011, 20:47

    LEMUR pisze:Nie tylko Panu zalezy bo nie tylko Pan jest uzytkownikiem soczewek, ktore nie sa aktualnie dostepne. Nasi klienci rowniez czekaja na Individuale czy DuraSofty, takze rowniez zalezy nam na uzyskaniu pewnej informacji.

    Informacje nie sa "potwierdzone i pewne" a co oznacza chyba nie trzeba tlumaczyc - beda w okolicach polowy kwietnia. Dlatego napisane iz informacja nie jest do konca potwierdzona bo moze to ulec zmianie a nie ze jest domyslem z naszej strony - informacja pochodzi prosto z biura obslug klienta firmy Ciba Vision jaka uzyskalem kilka dni przed publikacja wpisu na blogu - jak tylko bedzie pewna informacja rowniez ukaze sie ona na naszym blogu.
    Bardzo Panu dziękuje :) Będę wdzięczny za informację !!! (Ja i nie tylko) :) pozdrawiam!
  • acucha
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 04 kwietnia 2011, 20:57
    Lokalizacja: Przysucha

    autor: acucha » 04 kwietnia 2011, 21:31

    To troche pytanie z innej beczki, ale dotyczy soczewek DuraSoft3. Gdzie w Polsce dobieraja soczewki toryczne?
    Z gory dziekuje za odpowiedz
    pozdrawiam
    aducha
  • WADE1982
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 9
    Rejestracja: 29 marca 2011, 16:44
    Lokalizacja: Tarnów

    autor: WADE1982 » 05 kwietnia 2011, 17:03

    acucha pisze:To troche pytanie z innej beczki, ale dotyczy soczewek DuraSoft3. Gdzie w Polsce dobieraja soczewki toryczne?
    Z gory dziekuje za odpowiedz
    pozdrawiam
    Masz na myśli ? sam dobór oczewek, czy też zakup ?

    Doborem soczewek oczywiście zajmuje się "specjalna osoba" sam lekarz-okulista, który bezpośrednio zbada wzrok w tym krzywiznę, średnice, dobierze prawidłowe moce itd) oraz przymierzy próbną soczewkę i zbada, jak oko będzie się zachowywać z "ciałem obcym" po tych zabiegach udajesz się do sklepu,bądź zamawiasz przez sklep internetowy bądź na miejscu załatwiasz formalności, co do kupna soczewek.

    A co do soczewek DURA SOFT3 MTO TORRIC to dzwoniłem wczoraj bezpośrednio do CIBA POLSKA I ONI nic nie wiedzą, :eek: co do wznowienia produkcji soczewek noż kurfff.... :> JAK TO JEST,ze sama CIBA POLSKA nie wie c o się dzieje.. także Pani nie jest w stanie mi powiedzieć na dzień dzisiejszy, kiedy startują z produkcją.... :<
  • acucha
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 04 kwietnia 2011, 20:57
    Lokalizacja: Przysucha

    :)

    autor: acucha » 05 kwietnia 2011, 19:40

    chodzi mi konkretnie w jakim mieście, jaki okulista dobiera te soczewki, bo ja chce swojego zmienić:) A nosze te soczewki juz 3 lata:)
    aducha
  • WADE1982
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 9
    Rejestracja: 29 marca 2011, 16:44
    Lokalizacja: Tarnów

    Re: :)

    autor: WADE1982 » 05 kwietnia 2011, 20:02

    acucha pisze:chodzi mi konkretnie w jakim mieście, jaki okulista dobiera te soczewki, bo ja chce swojego zmienić:) A nosze te soczewki juz 3 lata:)
    Jestem z Tarnowa, soczewki dobierała mi Pani Doktor z której jetem bardzo zadowolony, a w durasoftach 3 torric mto chodzę już ponad 3 lata chyba 4, także w każdym mieście "musi" być jakiś dobry okulista, który doradzi TOBIE co i jak !!!! Rozglądnij się na pewno kogoś znajdziesz...
  • acucha
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 04 kwietnia 2011, 20:57
    Lokalizacja: Przysucha

    :)

    autor: acucha » 05 kwietnia 2011, 21:03

    a mozesz napisac mi na gg imie i nazwisko lekarza? bylabym wdzieczna:) mieszkam obecnie w Krk , wiec nie mam daleko do Tarnowa:)
    moje gg 1055243
    Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez acucha, łącznie zmieniany 2 razy.
    aducha
  • WADE1982
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 9
    Rejestracja: 29 marca 2011, 16:44
    Lokalizacja: Tarnów

    autor: WADE1982 » 13 kwietnia 2011, 19:22

    BYło by pięknie :))


    CIBA RZĄDZI :)
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 13 czerwca 2011, 14:24

    Soczewek DuraSoft 3 NIE BEDZIE - trzeba zainteresowac sie u swoich specjalistow innymi soczewkami.
  • WADE1982
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 9
    Rejestracja: 29 marca 2011, 16:44
    Lokalizacja: Tarnów

    autor: WADE1982 » 16 czerwca 2011, 22:52

    LEMUR pisze:Soczewek DuraSoft 3 NIE BEDZIE - trzeba zainteresowac sie u swoich specjalistow innymi soczewkami.
    ALE LIPA :(
ODPOWIEDZ Posty: 13 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości