ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
Podwojne widzenie, poświata
  • nowaczek145
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 22 grudnia 2022, 03:29

    Podwojne widzenie, poświata

    autor: nowaczek145 » 22 grudnia 2022, 04:30

    Witam, od kliku miesięcy cierpię na podwójne widzenie od liter jak i przedmiotów szczególnie białych na ciemnym tle. Tak jakby odchodziła od nich jakaś poświata, np. patrzac w tv gdzie mam biale napisy na czarnym tle kilka mm nad napisem odbija mi sie jego poswiata. Tak samo jest jak patrze np na swiatla drogowe z daleka nad swiatlem odbija sie jego poswiata jakbym widzial podwójnie w pionie odbicie nad. Z bliska i w ciagu dnia jest lepiej a zdecydowanie gorzej o zmroku. Okulista stwierdził astygmatyzm oko lewe cyl 0.75 os 170 ; oko prawe cyl 0.25. Jest lepiej ale to podwojne widzenie jest nadal nawet w okularach i jest na obydwu oczach. Stalo sie to z dnia na dzien, a tak wlasciwie po 2 dniach dobrego picia %. Kilka miesiecy wczesniej mialem epizod CRS w lewym oku po duzym stresie, ale plyn sie wchlanal i bylo wszystko dobrze. Widzialem kilka podobnych postow jednak bez zadnej konkretnej odpowiedzi. Dodam za zaliczylem juz neurologa, rezonans glowy i wszystko ok. Mialem tez skan oct oczu. Troche sie martwie bo astygmatyzm jest chyba zazwyczaj na jednym oku. W kazdym razie skonczyly mi sie pomysly do jakiego specjalisty sie z tym udac. Moze ktos z was mial podobny problem, bede wdzieczny za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam
  • henrykdwunasty
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 5
    Rejestracja: 18 lipca 2022, 13:51
    Kontakt:

    Re: Podwojne widzenie, poświata

    autor: henrykdwunasty » 19 stycznia 2023, 11:36

    Też miewam problemy.
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości