ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
Czy jest sens kupować okulary?
  • sofi
    Posty: 0
    Rejestracja: 10 marca 2015, 15:38
    Lokalizacja: Polska

    Czy jest sens kupować okulary?

    autor: sofi » 10 marca 2015, 16:11

    Miałam dzisiaj badanie wzroku. Wyszło ono tak

    OP 0 -0.5 170
    OL 0 0 0

    Kiedy zmieniała mi pani szkła na prawym oku to z A H O R U się zrobiło Z K C S O i była duża różnica, jednak obuocz widzę bardzo dobrze. Czy jest sens kupować szkła jeżeli wada nie jest zbyt uciążliwa na codzień?
  • MrOptic
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 101
    Rejestracja: 20 września 2011, 13:22
    Lokalizacja: POLSKA

    autor: MrOptic » 10 lipca 2015, 14:11

    Myślę,że dla samego komfortu widzenia czy pracy przed komputerem to jednak warto zainwestować w dobre szkła,będą miały także na celu również to iż wada nie zacznie się pogłębiać.
  • martaweronika
    Posty: 0
    Rejestracja: 20 listopada 2015, 13:40
    Lokalizacja: Łódź
    Kontakt:

    autor: martaweronika » 20 listopada 2015, 14:04

    Ja również mam małą wadę i lekarz powiedział, że nie powinnam jeszcze kupować okularów ponieważ wzrok się rozleniwia i wada może się pogłębić. czy to prawda?
  • Rafu75
    Ekspert
    Ekspert
    Posty: 18
    Rejestracja: 09 września 2013, 20:23
    Lokalizacja: Kielce

    autor: Rafu75 » 25 listopada 2015, 00:13

    Bzdura totalna,prosze,jezeli rzeczywiscie wada wzroku jest zakupic okuolary i ich uzywac.Dzieki nim oczy pracuja prawidlowo,nie tylko widza,ale tez ustawiaja sie.I c to znaczy mala wada?Czyli jak pan doktor ma dobre warunki pracy to sie rozleniwia?:)Czyli trzeba mu zmniejszyc temperature,nie dawac jesc i pogorszyc swiatlo,tak?Matko jak specjalisci od oczu moga takie bzdury opowiadac.
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości