ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
Uczucie piasku w oku
  • ssagi
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 15 czerwca 2010, 16:59
    Lokalizacja: polska

    Uczucie piasku w oku

    autor: ssagi » 15 czerwca 2010, 17:04

    Od około 3 tygodni noszę soczewki kontaktowe miesięczne. I od paru dni nie mogę założyć sobie soczewki na lewe oku, gdyż jak zakładam to mam wrażenie, że mam paisek w oczach i oko mi zaczynają łzawić i nie da sie patrzeć. Jak zdejmuję wszystko jest ok. Oczywiście starannie wycisciąłm płynem soczekwe a problem pozostał. Jak sprawdziłam soczekwe z prawego oka(mam ta samą wadę) , na którym nie mam takiego uczucia to równeiż miaąłm a na lewym oku to nieprzyjemne uczucie. Nie wiem co z tym zrobić. Dodam jeszcze , że ta soczewka z lewego oka ma gdzieś 2 tygodnie ( poprzednią zgubiłam , przez przypadek)
  • Rundej
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 09 czerwca 2010, 12:31
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: Rundej » 25 czerwca 2010, 13:00

    Pierwsze podstawowe pytanie czy po 2 tygodniach użytkowania soczewki ( jeśli to Twój pierwszy kontakt z nimi) byłaś na kontrolnej wizycie u okulisty? Drugie pytanie czy używasz kropli nawilżających oko przeznaczonych dla użytkowników soczewek kontaktowych? Uwagi i porady moje w tym temacie prócz tych które można wywnioskować z pytań powyżej to takie, że zakładając soczewkę na oko można zawsze wcześniej zaaplikować krople do oczu, warto też sprawdzić czy przypadkiem to płyn do od białczania soczewki nie podrażnia oka, może być tak że to on je podrażnia i nie możesz stosować uniwersalnego tylko specjalny dla alergików, może też to być efekt suchego oka, ale to łatwo można sprawdzić, w momencie kiedy zastosujesz wyżej wymienione kroki a uczucie pozostanie nadal. Jeśli dalej będę mogła pomóc to pisz :)
  • Awatar użytkownika
    Daisy
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 161
    Rejestracja: 02 marca 2008, 02:01
    Lokalizacja: wielkopolska

    autor: Daisy » 06 lipca 2010, 10:11

    Ssagi, jaki model soczewek nosisz ?
  • OkoVision
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 70
    Rejestracja: 13 marca 2010, 11:05
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: OkoVision » 15 lipca 2010, 19:34

    polecam wizyte u okulisty:)
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości