ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
Pulsujące oko
  • Agata9504
    Posty: 0
    Rejestracja: 19 czerwca 2018, 09:28

    Pulsujące oko

    autor: Agata9504 » 25 stycznia 2019, 10:47

    Witam. Zwracam się z prośbą o poradę gdyż bardzo dużo czasu spędzam przed komputerem i od jakiegoś czasu w szczególności jak mam wolny dzień bardzo boli mnie głowa od "oczu". A mianowicie bolą mnie chyba oczy i od tego głowa -juz sama nie wiem. W każdym bądz razie wzrok mam dobry bo badałam lekki astygmatyzm tylko na lewym oku ok -0.25 i tylko to.Ale skąd ten ból.Czuję jakby wypierało mi oczy,jakby były napuchnięte a jak ich dotykam strasznie bolą i ból rozciąga się aż do skroni.Co to może być? Czy to organizm po całym tygodniu tak odreagowuje? Czy cos zaczyna dziać się z oczami?A może z głową?Doradzicie?
  • Awatar użytkownika
    Tropiciel
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 0
    Rejestracja: 28 lutego 2019, 13:02
    Kontakt:

    Re: Pulsujące oko

    autor: Tropiciel » 22 marca 2019, 10:43

    Mnie również dość mocno bolały oczy po całym dniu przed komputerem. Sytuacja zmieniła się, kiedy wybrałem okulary ze wszystkimi możliwymi filtrami - takie do pracy przed komputerem. Jeśli na co dzień nie nosisz okularów, to może zdecyduj się na "zerówki" z filtrami do pracy przed komputerem.

    Możesz również spróbować kropli nawilżających do oczy. Przy pracy przed komputerem pamiętaj o odpoczynku - patrzenie w dal, np. za okno może być pomocne.

    Oczywiście najlepszym wyjściem jest wizyta u specjalisty, a nie próby na własną rękę.
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości