ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
wpływ pozycji na ukrwienie oka
  • damier
    Posty: 0
    Rejestracja: 09 listopada 2019, 07:23

    wpływ pozycji na ukrwienie oka

    autor: damier » 15 maja 2020, 08:44

    Czy istnieje taka zależność?
    Bo jak się kładę na plecy albo brzuch - czyli trzymam poziom ;) - to wszystko jest w porządku. W pionie, na stojąco też żadnych problemów. Ale już na siedząco, zwłaszcza przy dłuższych posiedzeniach (a na home office innych nie ma 8) ) to w kąciku lewego oka, no tak na granicy ostrości, pojawia się taka jakby mgiełka. Nie od razu, tylko po pewnym czasie...
    Tak sobie wymyśliłam, że to może być jakiś problem z ukrwieniem, bo jak się długo siedzi to raczej krążenie nie jest optymalne - ale może szukam źródła problemu nie tam, gdzie trzeba???
  • damier
    Posty: 0
    Rejestracja: 09 listopada 2019, 07:23

    Re: wpływ pozycji na ukrwienie oka

    autor: damier » 25 maja 2020, 08:16

    damier pisze: 15 maja 2020, 08:44 Czy istnieje taka zależność?
    Bo jak się kładę na plecy albo brzuch - czyli trzymam poziom ;) - to wszystko jest w porządku. W pionie, na stojąco też żadnych problemów. Ale już na siedząco, zwłaszcza przy dłuższych posiedzeniach (a na home office innych nie ma 8) ) to w kąciku lewego oka, no tak na granicy ostrości, pojawia się taka jakby mgiełka. Nie od razu, tylko po pewnym czasie...
    Tak sobie wymyśliłam, że to może być jakiś problem z ukrwieniem, bo jak się długo siedzi to raczej krążenie nie jest optymalne - ale może szukam źródła problemu nie tam, gdzie trzeba???
    Skoro nikt nic nie napisał, to rozumiem że taka korelacja położenia ciała z funkcjonowaniem oczu nie występuje... czyli mogę kupić z https://malodesign.pl/pl/hokery-nowocze ... drewniane/ co chcę i będzie miało to wpływu na jakość wzroku czy zdrowie oczu.
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 6 gości