ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1
Soczewki toryczne
  • menciok
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 14 lipca 2005, 12:32

    Soczewki toryczne

    autor: menciok » 14 lipca 2005, 12:55

    Witam,niedawno zdecydowa?em sie zakupi? soczewki kontaktowe po wizycie u optyka okaza?o sie ze do mojej wady moge tylko zakupic soczewki toryczne-roczne.OP +6,50,CYL - 1.75 ,AXIS 150 ,MEDIAN / OL+7.75,CYL -2,75 AXIS - Durasoft3 Optifit Toric.Wszytsko dzia?o sie jakies 3 miesiace temu,po zalozeniu tychze soczewek nie widzialem za dobrze,to sie nie mogly ustawic to ta ostrosc widzenia nie byla taka jak w okularach wiec postanowilem je zareklamowac.Jeszcze raz mnie przebadano czy nie bylo czasem bledu przy dobieraniu ,wszystkie wyniki badan poszly do producenta,po paru tygodniach dostalem zupelnie nowa pare soczewek o nie zmienionych wlasciwosciach-byly dobrze dobrane jak mnie zapewniano,lecz poprawy nie bylo a i w tym samym dniu jedna z soczewek p?k?a(prawdopodobnie na oku bo u optyka zaklada?a Pani tam pracujaca i cos mnie uwiera?o,wiec po powrocie do domu postanowilem sciagnac ) i musia?em zn??w zareklamowa? lecz tylko t? p?kni?t? soczewke.I znow po 3-4 tygodniach (firma produkujaca) poszla mi na reke i nie musialem nic placic za nowa prawa soczewke.Od tygodnia staram sie chodzic w soczewkach,ale raczej po pracy bo jednak to widzenie jest jak przy pierwszej parze,ciagle sie przestawiaja,a jak sa juz na swoim miejscu to wydaje mi sie ze to nie jest TO,a wszyscy mnie zapewniali ze bede sie czul bardziej komfortowo,a po tygodniu nie bardzo sie tak czuje.MOje pytania sa nastepujace:
    1.czy te soczewki to s? jedyne na rynku odpowiadajace mojej wadzie? MOje kosztowaly 800 z? - para
    2.Czy jest szansa ze po dluzszym czasie bede lepiej widziec - czy po tygodniu juz powinno byc dobrze? (zakladam na 8-10 godzin dziennie)

    dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości