Zablokowany Posty: 3 Strona 1 z 1
Kąpiel w soczewkach
  • xyz_p
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 6
    Rejestracja: 16 maja 2007, 22:31
    Lokalizacja: Warszawa

    Kąpiel w soczewkach

    autor: xyz_p » 21 maja 2007, 21:50

    Jeziora, morza, baseny...k?piel w tych miejscach to ?e jest nie wskazana wiem dobrze, ale czy mog? i?? w nich wieczorem do wanny? I Gdy zmywam np. szampon z w?os??w, albo jaki? wi?kszy strumie? wody kiedy musz? wzi?? na twarz to np. jak zamkne wtedy oczy to mog? mie? pewno?? ?e wszytsko bedzie ok?

    a jak to jest z p?akaniem? cy podczas p??czu albo silnego ?zawienia oczu soczewki moga wyp?yn??/wylecie? z oka?
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 15:17 przez xyz_p, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    wolbashi
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 184
    Rejestracja: 14 grudnia 2006, 18:49
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: wolbashi » 21 maja 2007, 22:21

    odno?nie p?akania to zepewniam, ?e nie wyp?ywaj? :) zdarza mi si? rzewnie zap?aka?, ale jeszcze nigdy nie wyp?yn??y, co najwy?ej mia?am lepiej nawil?one oczka :D i soczewek nie czu?am :) Natomiast w wannie zawsze jest ryzyko dostania si? szamponu do oczu czy wody, a przy zamkni?tych oczach nawet ta niewielka cz??? p?ynu czy wody mo?e wp?yn??. C??? ryzyko jest :) Odno?nie basen??w, jezior czy m??rz to kapa? sie mo?na, ale okularki p?ywackie s? niezb?dne, przynajmniej w pewnym stopniu chroni? przed dodstaniem sie wody do oczu :)

    pozdrawiam
    W.
    JakiÂ? problem? Chcesz o tym pogada???[cytat z mojego kubka :)]
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 21 maja 2007, 22:33

    na podobne problemy juz byly pytania (i o kapieli, i o plakaniu)
    przed zadaniem pytania mozna skorzystac z wyszukiwarki forum
    search.php
    i kontynuowac w juz istniejacym watku.
Zablokowany Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości