ODPOWIEDZ Posty: 6 Strona 1 z 1
Krople Aquify Ciba Vision
  • Awatar użytkownika
    PrzemczaN
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 32
    Rejestracja: 26 kwietnia 2007, 21:10
    Lokalizacja: Tarn??w

    Krople Aquify Ciba Vision

    autor: PrzemczaN » 26 kwietnia 2007, 21:38

    Witam. Od niedawna jestem u?ytkownikiem soczewek kontaktowych. Pod koniec dnia mam cz?sto zm?czone oczy. Dlatego uda?em si? po porad? do optyka o jakie? krople. Poleci? mi te w temacie. Mam tak? pro?b?. M??g?by kto? napisa? conieco o tych kroplach. Czyli czy to dobry wyb??r? Czy faktycznie komfort noszenia soczewek b?dzie wi?kszy przy ich u?ywaniu? Czy s? to krople kt??re stosuje si? na soczewki czy przed ich za?o?eniem? I takie og??lne porady, mo?e jakie? inne krople? Z g??ry dzi?ki.
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 26 kwietnia 2007, 22:24

    Zajrzyj na nasza strone
    http://www.optometria.info.pl/bielawski ... ?go=aquify
    lub
    http://www.optometria.info.pl/bielawski ... p?go=blink

    sa to krople dla uzytkownikow soczewek kontaktowych i mozna je kropic wlasnie bezposrednio na soczewke wtedy gdy wystepuje dyskomfort.

    Poza tym czytaj instrukcje dolaczona do kropli :)
  • Awatar użytkownika
    PrzemczaN
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 32
    Rejestracja: 26 kwietnia 2007, 21:10
    Lokalizacja: Tarn??w

    autor: PrzemczaN » 27 kwietnia 2007, 22:44

    Kupi?em krople Aquify. U?ywa?em dopiero raz, ale jest super. Nosi?em dzi? soczewki 16h, siedzia?em przed kompem, gra?em ostro w nog?, a moje oczy nie s? suche, nie s? zm?czone, nie mam ?adnej mg?y przed oczyma. Polecem
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 28 kwietnia 2007, 00:44

    Nosi?em dzi? soczewki 16h, siedzia?em przed kompem, gra?em ostro w nog?, a moje oczy nie s? suche, nie s? zm?czone, nie mam ?adnej mg?y przed oczyma. Polecem
    przemczan tylko pamietaj lepiej nie przesadzac z tym chodzeniem w soczewkach powyzej 12h :/ proste ze czasami sie moze zdarzyc ale staraj sie nie szalec :P

    btw jestes z moich okolic :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    PrzemczaN
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 32
    Rejestracja: 26 kwietnia 2007, 21:10
    Lokalizacja: Tarn??w

    autor: PrzemczaN » 28 kwietnia 2007, 10:19

    Tak wiem, ale akurat taki mam pi?tek. Od 6 to 23 na nogach. A jeszcze mam takie pytanie. Czy np. jak bym w ci?gu dnia powiedzmy kolo 15 ?ci?gn?? soczewki na 4-5 godzin to wtedy oczy odpoczywaj? od nich, czy po prostu potrzebny jest sen?
    btw jestes z moich okolic :)
    Jak bliska to okolica je?li mo?na wiedzie??
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 28 kwietnia 2007, 13:19

    PrzemczaN pisze:A jeszcze mam takie pytanie. Czy np. jak bym w ci?gu dnia powiedzmy kolo 15 ?ci?gn?? soczewki na 4-5 godzin to wtedy oczy odpoczywaj? od nich, czy po prostu potrzebny jest sen?
    no w jakis sposob na pewno odpoczywaja bo nie ma na nich soczewki i transport tlenu jest duzo wyzszy :)
    Jak bliska to okolica je?li mo?na wiedzie??
    no mam do centrum jakies 16 km :P
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
ODPOWIEDZ Posty: 6 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości