ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
Zapalenie brzegow powiek?
  • didine
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 11
    Rejestracja: 23 marca 2007, 23:21
    Lokalizacja: Krakow

    Zapalenie brzegow powiek?

    autor: didine » 21 kwietnia 2007, 21:21

    Czesc,czy ktos z was chorowal na zapalenie brzegow powiek??Chcialabym wiedziec jakie sa przyczyny i czy mozna sie z tego wyleczyc. :mur:
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 21 kwietnia 2007, 22:48

    proste ze sie mozna wyleczyc :) idz do okulisty pogadaj niech ci cos przepisze a w miedzyczasie mysle ze ziele swietlika nie zaszkodzi ja zawsze tego uzywam jak sie wkrada stan zapaln :) lepsze to niz chemia !! to tak IMO
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • didine
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 11
    Rejestracja: 23 marca 2007, 23:21
    Lokalizacja: Krakow

    autor: didine » 22 kwietnia 2007, 00:06

    Problem polega na tym ze od pieciu miesiecy nie moge nosic soczewek,okulisci zdiagnozowali mi juz zapalenie spojowek,suche oczy a teraz zapalenie brzegow powiek ktore prawdopodobnie jest przyczyna nietolerancj soczewek przez moje oczy,nie jest to wiec taki maly,zwykly problem..czy zapalenie.Z tego co znalazlam w necie dowiedzialam sie ze leczenie moze byc bardzo dlugie a nawet ze mozna sie nigdy tego nie pozbyc. Nawiasem mowiac ktoremu okuliscie wierzyc do konca jesli wydaja tak sprzeczne opinie?! :mur:
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 22 kwietnia 2007, 00:17

    sprobuj wykonac wymaz, aby sprawdzic czy nie wywoluje je jakas bakteria.
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 10 gości