ODPOWIEDZ Posty: 6 Strona 1 z 1
Soczewki jednodniowe - koszty
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    Soczewki jednodniowe - koszty

    autor: woozie » 20 kwietnia 2007, 22:44

    wlasnie dzis zobaczylem ze w salonie gdzie kupuje soczewki jest promocja na 1day moist i mam takie pytanie piszac 30 sztuk chodzi o 15 soczewek czyli starczy to na 15 dni. Dobrze ja to rozumuje ? bo czasem sa takie motki ze nie wiadomo o co chodzi a n??? sie im zachcialo napisac sztuki a maja na my?li pare jako sztuke :P.
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    wolbashi
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 184
    Rejestracja: 14 grudnia 2006, 18:49
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: wolbashi » 20 kwietnia 2007, 22:59

    woozie, sztuka to sztuka, a para to para, tak wi?c pisz?c 30 sztuk maj? na my?li 15 par czyli to daje 15 dni :) moje soczewki maj? podpisane na pude?ku 6 sztuk i jest tam 6 sztuk i gdybym jeszcze wad? mia?a tak? sam? to bym nosi?a je tylko 3 miesiace, a tak kupuj? 2x6 sztuk, czyli 12 sztuk, czyli 6 par, czyli 6 miesi?cy.

    Napl?ta?am, ale o to chodzi :) Sztuka to sztuka, para to para :)

    W.
    JakiÂ? problem? Chcesz o tym pogada???[cytat z mojego kubka :)]
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 20 kwietnia 2007, 23:04

    hehe wbrew pozorom wiem jaka jest roznica miedzy para a sztuka :PP ale kto ich tam wie np kupujac na [nazwa - regulamin] szutke towaru kupujesz np. pudelko soczewek wiec wiesz... :P
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 20 kwietnia 2007, 23:18

    Bo to jest tak, ze niektorzy sie dziwia np. dlaczego sa opakowania tzw ekonomiczne zawierajace 3SZTUKI soczewek... najczesciej pada zdziwienie polaczone z pytaniem "ale przeciez ja mam dwoje oczu" :D


    to ze opakowanie zawiera 30sztuk to zawsze tak bylo z jednodniowymi. Wiekoszsc firm oferuje jednodniowe jako 30sztuk w opakowaniu.
    Trzeba brac pod uwage to ze niekotrzy maja roznowzrocznosc, wiec 2xopakowania = 30 zalozen

    Wolbashi :spoko: :spoko:
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 20 kwietnia 2007, 23:27

    Bo to jest tak, ze niektorzy sie dziwia np. dlaczego sa opakowania tzw ekonomiczne zawierajace 3SZTUKI soczewek... najczesciej pada zdziwienie polaczone z pytaniem "ale przeciez ja mam dwoje oczu
    to akurat celowy zabieg specow od marketingu proste ze malo kto kupi opakowanie z 3 soczewkami a nawet jak juz to zrobi to zapewne potem dokupi drugie zeby sie kasa za ta 1 soczewke co zostala nie zmarnowala :P (rym na koncu nie zamierzony :P )
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 20 kwietnia 2007, 23:38

    woozie pisze:to akurat celowy zabieg specow od marketingu proste ze malo kto kupi opakowanie z 3 soczewkami a nawet jak juz to zrobi to zapewne potem dokupi drugie zeby sie kasa za ta 1 soczewke co zostala nie zmarnowala
    Roznica cenowa pomiedzy 2x3pack a 1x6pack jest niewielka (przynajmniej u nas)
    nie kazdego stac na zakup 2x6pack wiec moze kupic 2x3pack

    Ta jedna soczewka ktora zostaje z 3packu - najczesciej tlumacze ze moze byc po prostu rezerwa - niech sie cos stanie, przedrze, uszkodzi - to masz z czego wziasc. A gdy nic, to po zakupie nastepnego opakowania stanowi pare.

    Opakowania ekonomiczne nie powstaly tylko po to zeby ludzie mieli problemy bo im soczewka zostaje. Prosze pamietac caly czas ze jest duzo osob ktore np. nosi soczewke kontaktowa np. tylko na jedno OKO
ODPOWIEDZ Posty: 6 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości