ODPOWIEDZ Posty: 16 Strona 1 z 1
zakup soczewek przez internet
  • hexunia
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 11 kwietnia 2007, 20:56
    Lokalizacja: Â???dÂ?

    zakup soczewek przez internet

    autor: hexunia » 11 kwietnia 2007, 21:03

    Witam,
    stoje przed wyborem zakupu soczewek kontaktowych. Niestety musze zakupic soczewki toryczne, wiec koszty sa dosc wysokie. Zgodnie z regulaminem forum nie chce tu dyskutowac o cenach, potrzebuje tylko wsparcia...czy ktos z Was kupowal kiedys soczewki przez internet...no i czy z zalupu jestescie zadowoleni?
    Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.
    pozdrawiam :papa:
  • kasiulka1201
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 159
    Rejestracja: 01 września 2006, 16:09
    Lokalizacja: Częstochowa

    autor: kasiulka1201 » 11 kwietnia 2007, 21:15

    Ja nie kupowa?am soczewek przez neta.Chocia? zastanawia?am si? nad taka mo?liwo?ci? bo jednak s? ta?sze ni? w optyku.To wszystko zale?y na jakiego sprzedawce trafisz.Ktos mo?e sobie zachwalac a jeden bedzie narzeka? bo nie mia? zbyt dobrego kontaktu ze sprzedawc?.A zastanawia?a? si? co zrobisz je?eli soczewka bedzie si? nadawa?a do reklamacji.Zawsze jest jednak jakie? ryzyko.
  • hitman1986
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 37
    Rejestracja: 17 lutego 2007, 11:15
    Lokalizacja: Warszawa
    Kontakt:

    autor: hitman1986 » 11 kwietnia 2007, 22:16

    Znam jeden sklep, kt??ry pono? jest dobry (sam tam jeszcze nie kupowa?em), ale oczywi?cie, napisa? tutaj nie mog?... Tak?e, hexunia, wiesz co robi? ;)
    "I Â?adne krzyki nas nie przekonajÂ?, Â?e czarne jest czarne, a biaÂ?e jest biaÂ?e!" - J. Kaczy??ski, premier
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 11 kwietnia 2007, 22:35

    ja kupuje przez neta i jestem zadowolony. Jest to salon optyczny ktory prowadzi sprzedaz przez neta ale tez mozna odebrac towar u nich na miejscu. Uwzgledniaja reklamacje ceny sa niskie. Wiecej na priv jak ktos jest zainteresowany :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    OLivier
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 27
    Rejestracja: 04 kwietnia 2007, 15:57
    Lokalizacja: EÂ?k

    autor: OLivier » 19 kwietnia 2007, 19:42

    i ja i ja kupuje przez net i soczewki i oprzyrz?dowanie :P (czyt.plyny) bo wszystko jest duuuuuuuuuuuuuuuuuuzo tansze :)
    OLivier
  • Awatar użytkownika
    tulipanna
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 12
    Rejestracja: 26 kwietnia 2007, 17:16
    Lokalizacja: lublin

    autor: tulipanna » 29 kwietnia 2007, 16:59

    :> tansze powiadasz a ile?
    bo ja kupuje opakowanie szkiel w sklepie za 90z? na 3 miechy i jak przeliczalam to w necie z przesylka wychodzi tyle samo
    a ile plyn np.kosztuje :niepewny:
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 29 kwietnia 2007, 17:34

    bo ja kupuje opakowanie szkiel w sklepie za 90z? na 3 miechy i jak przeliczalam to w necie z przesylka wychodzi tyle samo
    a ile plyn np.kosztuje :niepewny:
    zalezy gdzie kupujesz w niektorych rzeczywiscie wyjedzie na to samo :) ale inni zdzieraja niesamowicie i sie oplaca kupic przez neta :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • itrusta88
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 6
    Rejestracja: 29 kwietnia 2007, 10:19
    Lokalizacja: Gliwice

    autor: itrusta88 » 29 kwietnia 2007, 18:37

    Ja rowniez zastanawiam sie nad kupnem soczewek przez internet ale najpierw musze byc w 100 procentach pewna ze zrodlo jest dobre, musze dokladnie znac swoje moce itd... Wogole mam duzy astygmatyzm wiec narazie czekam na opinie ludzi znajacych sie na rzeczy... No i czeka mnie jeszcze wizyta u specjalisty prawdopodobnie, a pozniej podejme decyzje co dalej ... Biorac pod uwage ze koszt moich soczewek bedzie wynosil w granicach 500-800 zloty to musze kupic gdzies gdzie jakby co mozna bylo zlozyc reklamacje...
    Hexunia a jakie masz cylindry??
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 29 kwietnia 2007, 18:48

    no astygmatycy nie maja lekko :/
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • itrusta88
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 6
    Rejestracja: 29 kwietnia 2007, 10:19
    Lokalizacja: Gliwice

    autor: itrusta88 » 29 kwietnia 2007, 19:13

    no niestety, trzeba trafic naprawde na fajnego doktora ktory chce pomoc i traktuje cie jak czlowieka a nie jak swinke skarbonke ktora tylko ma wyciagnac pieniadze...
    niestety takich to szukac ze swieczka...
  • hexunia
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 11 kwietnia 2007, 20:56
    Lokalizacja: Â???dÂ?

    autor: hexunia » 30 kwietnia 2007, 18:27

    ja mam -3 i -1,5 na 180 stopni... wlasnie jestem po doborze soczewek, ale niestety nie jestem zachwycona...jak dla mnie nie nadaja sie do pracy, przy pracy przy komputerze bardzo mecza mi sie oczy, mimo ze okulistka mowi ze wszystko jest w porzadku z okiem.... w koncu zdecydowalam sie na jednodniowe, no ale jeszcze nie zaczelam nosic, bo wlasciwie to potrzebne mi sa tylko na specjalne okazje....

    nie wiem czy toryczne soczewki tak maja, czy tylko ja tak mam, ze trace ostroc no i troche to musi potrwac zanim wszystko sie tam ulozy w tym oku.... :ups: niestety...
  • Awatar użytkownika
    wolbashi
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 184
    Rejestracja: 14 grudnia 2006, 18:49
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: wolbashi » 30 kwietnia 2007, 23:35

    oj jak dopiero co to jeszcze troszk? poczekaj
    soczewka dla oka to nowo??, cia?o obce i musi si? przyzwyczai?, nie od razu b?dziesz w nich wytrzymywa?a 10 godzin, tak samo z komputerem, pozostaje Ci mie? pod r?k? krople i je zakrapla? oraz cz??ciej mruga?, bo to nie kwestia soczewek (te? mam toryczne) tylko faktu, ?e szybciej wysychaj? :) a oczy zawsze si? m?cza od komputera tylko, ze tu masz dwa czynniki soczeweki i komputer oraz dodatkowo kr??tki okres adaptacyjny do soczewek :) tak wi?c cierpliwo?ci jeszcze zdo?asz przesiedzie? ten czas przed komputerem, aczkolwiek co za du?o to nie zdrowo i zawsze warto mie? ze sob? zapasowe okulary, bo oczy kr??lika do ?adnych nie nale?? :D

    pozdrawiam
    W.
    JakiÂ? problem? Chcesz o tym pogada???[cytat z mojego kubka :)]
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 01 maja 2007, 13:10

    wolbashi dobrze mowi :) nie ma sie co schizowac :P
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    wolbashi
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 184
    Rejestracja: 14 grudnia 2006, 18:49
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: wolbashi » 02 maja 2007, 00:29

    woozie, ja tez na pocz?tku schizowa?am, zreszta to jest normalne, gdy mamy do czynienia z czym? nowym lub now? sytuacj? :)

    W.

    P.S. ?adne oczy masz, woozie ;)
    JakiÂ? problem? Chcesz o tym pogada???[cytat z mojego kubka :)]
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 02 maja 2007, 11:42

    wolbashi pisze:woozie, ja tez na pocz?tku schizowa?am, zreszta to jest normalne, gdy mamy do czynienia z czym? nowym lub now? sytuacj?
    ja rozumiem :) mowie tylko ze to jest bezpodstawne bo co ma byc to bedzie :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • hexunia
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 11 kwietnia 2007, 20:56
    Lokalizacja: Â???dÂ?

    autor: hexunia » 02 maja 2007, 22:17

    dzieki za pocieszenie...troche cierpliwosci..to dobra rada.. :brawo:
ODPOWIEDZ Posty: 16 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 5 gości