ODPOWIEDZ Posty: 6 Strona 1 z 1
Tears Again - czy ktoś używał te rewelacyjne (niby) krople?
  • jtd
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 33
    Rejestracja: 07 lutego 2007, 18:51
    Lokalizacja: szczecin

    Tears Again - czy ktoś używał te rewelacyjne (niby) krople?

    autor: jtd » 20 marca 2007, 22:54

    Wiecej pod http://www.tearsagain.pl/

    Ktos mial juz z nimi kontakt ?
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 15:22 przez jtd, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 20 marca 2007, 23:47

    reklama wyglada ladnie ciekawe jakies sa fakty :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 21 marca 2007, 11:23

    ja o wielu takich kroplach dowiaduje sie przewaznie od klientow, z for dyskusyjnych, z mailingu itp, itd...
    Co do efektow... oby nie byly przereklamowane. Rozne roznosci sie pojawiaja na rynku o roznym stopniu innowacyjnosci. Ktos chetny do testowania za taka kwote liczac ze zalecane jest przynajmniej 4x dziennie psikac na kazde oko.

    Wiem, ze sa przeciez macie, kremy ktore wnikaja przez skore, ale takie psikanie na oko, to chyba raczej jeszcze pozostajac w domu, pracy... zeby nie wysuszylo sie zanim nie nastpi przenikniecie, a moze dlatego trzeba tak czesto, zeby zwiekszyc prawdopodobnienstwo przenikniecia? Nie wiem... i chetnie sam czekam z niecierpliwoscia na opinie uzytkownikow.
  • kk
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 23 marca 2007, 18:38
    Lokalizacja: 3miasto

    autor: kk » 23 marca 2007, 19:16

    stosuje od miesi?ca i jestem bardzo zadowolony,cho? na pocz?tku cena mnie wystraszy?a
    ja stosuje 2-3 razy dziennie, psikam miedzy oczy z odleg?o?ci 10 cm,lekarz powiedzia?, ?e to wystarczy,nic nie sp?ywa mi po twarzy,mo?na te? stosowa? na makija? tylko z wi?kszej odleg?o?ci.?ona testowa?a i nic si? nie sta?o.No i co wa?ne,jednego opakowania mo?e u?ywa? kilka os??b,bo nie ma kontaktu ze ?luz??wk?.Aplikacja jest prosta i zajmuje kilka sekund bez konieczno?ci szukania lustra itp.to jest dla mnie bardzo wa?ne bo preparat??w w kroplach nie mia?em czasem jak sobie zaaplikowa?.stosuje miesi?c i mam jeszcze p??? buteleczki,wiec chyba starczy jeszcze na drugi,wiec cena nie jest taka straszna.no i termin wa?no?ci jest d?uuuuugi.no i oczywi?cie dzia?a...
    Stosowa?em r???ne krople i ten preparat moim skromnym zdaniem jest najlepszy jak na razie.
    polecam wszystkim
  • Awatar użytkownika
    markowski
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 64
    Rejestracja: 12 stycznia 2005, 23:13
    Lokalizacja: 3Miasto

    autor: markowski » 26 marca 2007, 23:32

    e-tam!
    :szok:
    pozdrawiam
    markowski
  • kk
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 23 marca 2007, 18:38
    Lokalizacja: 3miasto

    autor: kk » 30 marca 2007, 12:01

    jakie e-tam??
    stosuje i jestem zadowolony!!
ODPOWIEDZ Posty: 6 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości