ODPOWIEDZ Posty: 14 Strona 1 z 1
Właściwości płynu Eyeye - Pytanko:)
  • Fudzia:)
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 03 stycznia 2007, 10:23
    Lokalizacja: Tychy:P

    Właściwości płynu Eyeye - Pytanko:)

    autor: Fudzia:) » 13 marca 2007, 22:07

    Hej:* Mam pytanie czy je?li zrobi? sobie ?elowe paznokcie czy codzienne maczanie w p?ynie do soczewek ( p?yn Eyeye u?ywam :D) nierozpuszcz? ich lub co? w tym stylu :)? Pozdrowionka:*
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 15:22 przez Fudzia:), łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 13 marca 2007, 22:11

    Fudzia:) pisze:Mam pytanie czy je?li zrobi? sobie ?elowe paznokcie czy codzienne maczanie w p?ynie do soczewek ( p?yn Eyeye u?ywam ) nierozpuszcz? ich lub co? w tym stylu
    :szok: :super:

    raczej martwilbym sie dwoma rzeczami:
    - czy z dlugimi paznokciami sobie poradzisz zakladajac i sciagajac soczewke
    - nie uszkodzisz - zatniesz, uszczypniesz - soczewki paznokciem

    anizeli to czy plyn zniszczy paznokcie
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 13 marca 2007, 22:39

    przepraszam czy mamy moze jakas kosmetyczko-okulistke na sali ?? :lol: :ot: przepraszam ale nie moglem sie oprzec :P ten post mnie totalnie rozwalil :P

    a tak powaznie to to samo co lemur :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Fudzia:)
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 03 stycznia 2007, 10:23
    Lokalizacja: Tychy:P

    autor: Fudzia:) » 13 marca 2007, 22:58

    LEMUR pisze:
    Fudzia:) pisze:Mam pytanie czy je?li zrobi? sobie ?elowe paznokcie czy codzienne maczanie w p?ynie do soczewek ( p?yn Eyeye u?ywam ) nierozpuszcz? ich lub co? w tym stylu
    :szok: :super:

    raczej martwilbym sie dwoma rzeczami:
    - czy z dlugimi paznokciami sobie poradzisz zakladajac i sciagajac soczewke
    - nie uszkodzisz - zatniesz, uszczypniesz - soczewki paznokciem

    anizeli to czy plyn zniszczy paznokcie
    Bez obrazy ale wida? ?e jeste? prawdziwym facetem :P Paznokcie ?elowe s? to naturalne paznokcie tylko utwardzone ?eby si? nie ?ama?y czy rozdwaja?y :) A co do d?ugo?ci :) to b?d? mie? je takie same jak teraz wi?c raczej nie b?d? mi przeszkadza?:)
    a woozie jest taki zaw??d wog??le:P

    a i dzi?kuj? bardzo za odpowied?:* Pozdrawiam :)
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 13 marca 2007, 23:01

    chyba nie ma ale widac by sie przydal :P
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 13 marca 2007, 23:04

    Fudzia:) pisze:Bez obrazy ale wida? ?e jeste? prawdziwym facetem Paznokcie ?elowe s? to naturalne paznokcie tylko utwardzone ?eby si? nie ?ama?y czy rozdwaja?y
    ja sie nie obrazam - nie musze wszystkiego wiedziec. Widac moje "kobietki" nie maja problemow z paznokciami wiec ten problem mnie nie dotknal.
    Ale dzieki za wyjasnienia :)

    A na przyszlosc widac ze warto czytelniej formulowac pytania :P

    pozdrowka! :spoko:
  • Soleil
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 259
    Rejestracja: 25 listopada 2006, 22:35
    Lokalizacja: ...

    autor: Soleil » 14 marca 2007, 13:08

    :smiech: :smiech: :smiech: Rozbrajaj?ce...

    Woozie, ciekawa specjalno?? 'kosmetyczko-okulistke'. Co to taki okulista sam mo?e? NIC! Trzeba zrobi? jeszcze kosmetyczne + inne (typu fryzjer), aby potafi? w pe?ni odpowiedzie? na pytania swoich pacjent??w. :smiech:
    Ach Lemur... co z Ciebie za facet, ?e nie wiesz co to s? paznokcie ?elowe? To tak jakby? nie wiedzia? ile jest 2+2. :D

    Fudzia, a pyta?a? o to kosmetyczki? xD
    Skaleczeni milczeniem...
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 14 marca 2007, 13:14

    Soleil pisze:Ach Lemur... co z Ciebie za facet, ?e nie wiesz co to s? paznokcie ?elowe? To tak jakby? nie wiedzia? ile jest 2+2
    przyznam ze pomylilem z tipsami, czyms co kojarzy mi sie z "przedluzaniem paznokci" ot co... Kobiety zejdzcie ze mnie bo sie duszno robi... czlowiek sie przyzna do niewiedzy a tu zaraz z matematyka porownanie :P :gwizd:

    Sol, lepszym przykladem bylo by 2 + 2 x 2 :P (bo na to pytanie juz nie padnie prawidlowa odpowiedz w 100%)

    dobra, konczymy ten
    :ot:
  • dimka
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 13
    Rejestracja: 08 sierpnia 2006, 13:26
    Lokalizacja: Swarz??dz

    autor: dimka » 15 marca 2007, 20:44

    ja mam paznokcie ?elowe i u?ywam p?ynu Eye Eye - nic mi si? z paznokciami nie sta?o. A co do tego, czy sobie poradzisz z zak?adaniem i zdejmowaniem soczewek d?ugimi paznokciami - a niby dlaczego mia?aby? wk?ada? paznokcie do oczu? ja od lat u?ywam do tego opuszek palc??w i nie ma znaczenia, czy mam d?ugie paznokcie czy kr??ciutkie... oj faceci.... :tak:
    Anka
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 15 marca 2007, 20:47

    widac ze tu potrzeba bylo kobiecej reki :P
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • dimka
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 13
    Rejestracja: 08 sierpnia 2006, 13:26
    Lokalizacja: Swarz??dz

    autor: dimka » 15 marca 2007, 21:02

    W niekt??rych przypadkach jeste?my niezb?dne.... :tak:
    Anka
  • Awatar użytkownika
    OLivier
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 27
    Rejestracja: 04 kwietnia 2007, 15:57
    Lokalizacja: EÂ?k

    autor: OLivier » 04 kwietnia 2007, 16:16

    witam czy plyny eyeye s? dobre??? uzywam soczewek miekkich ktore pielegnuje dotychczas renu multiplus,oczywiscie on jest sporo drozszy niz plyny eyeye ale czy to znaczy ze jest lepszy? dobre sa plyny eyeye? uzywajac ich nie trzeba juz innych srodkow kupywac do pielegnacji soczewek?
    z gory dziekuje za odpowiedz
    pozdrawiam
    OLivier
    o.sosnowski@wp.pl :maruda:
    OLivier
  • kasiulka1201
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 159
    Rejestracja: 01 września 2006, 16:09
    Lokalizacja: Częstochowa

    autor: kasiulka1201 » 04 kwietnia 2007, 16:22

    Ja nie u?ywa?am p?ynu eyeye.Ale to nie znaczy , ?e je?eli jest ta?szy to jest nie dobry.Zawsze mo?esz kupic sobie ma?e pude?eczko tego p?ynu i zobaczy? czy b?dzie ci odpowiada?.A je?eli nie to skontaktuj si? z okulist? i popro? ?eby spr??bowa?a ci dobra? odpowiedni p?yn do twoich soczewek mozliwie jak najtanszy,
  • dimka
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 13
    Rejestracja: 08 sierpnia 2006, 13:26
    Lokalizacja: Swarz??dz

    autor: dimka » 04 kwietnia 2007, 16:56

    Ja u?ywam eyeye i jestem zadowolona. Nie kupuj? ?adnych dodatkowych ?rodk??w do piel?gnacji soczewek. Kiedy? te? u?ywa?am renu i nie widz? ?adnej r???nicy w renu a eyeye. My?l?, ?e warto kupi? eyeye. :tak: Pozdrawiam.
    Anka
ODPOWIEDZ Posty: 14 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości