ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
soflens
  • hajmal
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 13 marca 2007, 11:20
    Lokalizacja: mielec

    soflens

    autor: hajmal » 13 marca 2007, 11:25

    Witam

    ostatnio z musu zmieni?am moje soczewki z o2 optix na soflens 66. Dzis pierwszy raz je za?ozy?am i og??lnie bardziej zadowolona by?am wczesniej z o2. Macie moze z nimi jakies do?wiadczenia ??????
    Wg mnie maj? taki dziwny kszta?t i s? takie mieciu?kie i ?atwo sie deformuj?
    Czy kto? mo?e mi o tym co? powiedzie?

    pozdrawiam
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 13 marca 2007, 16:48

    no co tu duzo mowic optixy to nowsze soczewki zrobione z lepszego materialu (silikonowo hydrozelowe) wiec i lepiej dopasowuja sie sie do oka. Nie wiem dokladnia jak tam jest z przepuszczalnoscia jesli chodzi o cyferki ale optix na pewno wypada lepiej. Poza tym czujesz sie w nich dziwniej bo twoje oczy byly przyzwyczajone do tamtych starych.

    Ja nosilem przez miesiac te 66 i jakos strasznie nie narzekalem a z tym ksztaltem i deformacja to ja nie wiem o co ci chodzi :P
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości