ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
Problem z soczewkami!
  • kasiulka1201
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 159
    Rejestracja: 01 września 2006, 16:09
    Lokalizacja: Częstochowa

    Problem z soczewkami!

    autor: kasiulka1201 » 26 lutego 2007, 16:54

    Za?o?y?am dzisiaj rano now? par? soczewek acuve advance w kt??rych chodz? ju? kilka miesi?cy.I jak w?o?y?am na prawe oko to zacze?o mnie "rzn??".Ale umy?am je dok?adnie daw razy no i za?o?y?am z powrotem.Niestety by?o to samo ale posz?am w tych soczewkach no i p???niej jako? mi przesta?o.Ale je zdje?am no i oko mnie boli tak jakbym mia?a co? w nim.Zala?am "wod? do oczu".ale nic nie daje dalej czuje jakbym tam mia?a jakie? obce cia?o.Mam nadzieje , ?e mi przejdzie.Tylko zastanawiam si? czemu ta soczewka mi tak przeszkadza?a na oku.Przecie? soczewki nosz? ju? z dwa lata.Jak myslicie powinnam jutro zak?ada? soczewki czy da? odpocz?? ocz?. Ale niechodzi?am teraz przez dwa tygodnie w soczewkach bo mia?am ferie.Nie wiem mo?e z t? soczewk? cos nie tak???

    pozdrawiam
  • asiaczek1987
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 104
    Rejestracja: 05 stycznia 2007, 21:59
    Lokalizacja: P-??

    autor: asiaczek1987 » 26 lutego 2007, 17:23

    Hej!
    ja jak nosi?am jeszcze soczewki J&J to tez czasem mi sie tak zdarza?o, ale wtedy poruszalam ni? na oku palcem i przestawa?o bo chyba sie lepiej przykleja?a. Ale tez moze ?y?ka ci p?k?a i dlatego tak cie boli mi raz jak p?k?a to mysla?am ze cos mi wielkiego do oka wpad?o i bola?a i piek?o strasznie! ale jak zdj??ami zakropli?am to po kilku godzinach przesz?o!!
    Nie wiem mo?e Lemur jescze co? ci poradzi ;p ja nic wiecej juz nie wiem co mog?o ci sie sta? :)
    Pozdrawiam Asiaczek
    Air Optix -3.5
  • ala
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 67
    Rejestracja: 25 sierpnia 2004, 01:35
    Lokalizacja: [PL]

    autor: ala » 26 lutego 2007, 20:16

    a ja radze sie przejsc do swojego specjalisty na kontrole. Moze byc tak, ze pod soczewke wpadl jakis paproszek i lekko porysowal rogowke i teraz to drazni, a moze byc tak, ze z soczewkami jest cos nie tak (mozna je wtedy zareklamowac).
    Ale nie da sie nic powiedziec, jak sie tego oka nie zobaczy...

    pozdrawiam. Ala
    Ala
  • kasiulka1201
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 159
    Rejestracja: 01 września 2006, 16:09
    Lokalizacja: Częstochowa

    autor: kasiulka1201 » 27 lutego 2007, 19:06

    Dzi?ki za odpowiedzi.Jutro wybieram si? do okulistki ;)

    pozdrawiam
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości