ODPOWIEDZ Posty: 7 Strona 1 z 1
czyszcić czy od razu do kosza ?
  • hitman1986
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 37
    Rejestracja: 17 lutego 2007, 11:15
    Lokalizacja: Warszawa
    Kontakt:

    czyszcić czy od razu do kosza ?

    autor: hitman1986 » 22 lutego 2007, 23:31

    Czy je?li soczewka, podczas zak?adania, spadnie do umywalki, to mo?na j? w?o?y? do pojemniczka z p?ynem lub po prostu j? p?ynem przep?uka? i za?o?y? do oa, czy nale?y j? ju? wyrzuci? i za?ozy? now? par? soczewek ?
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 15:23 przez hitman1986, łącznie zmieniany 1 raz.
    "I Â?adne krzyki nas nie przekonajÂ?, Â?e czarne jest czarne, a biaÂ?e jest biaÂ?e!" - J. Kaczy??ski, premier
  • Soleil
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 259
    Rejestracja: 25 listopada 2006, 22:35
    Lokalizacja: ...

    autor: Soleil » 22 lutego 2007, 23:52

    Chodzi o jednodniowe? Bez przesady... wydaje mi si?, ?e samo wyczyszczenie jej p?ynem wystarczy i na oko...
    Skaleczeni milczeniem...
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 22 lutego 2007, 23:56

    no tutaj ja bym postapil tak.
    Wyczyscil mechanicznie i na 5 minutek do pojemniczka - tak jak sie korzysta z tzw "szybkiego czyszczenia mechanicznego" soczewek

    Ale zawsze mozna pozyczyc od mamy, siostry lub kupic male lusterko do postawienia i robic nad biurkiem czy stolem. Rozwiazan jest wiele... niekoniczenie soczewki musza byc zakladane w lazience :P
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 23 lutego 2007, 10:12

    no wlasnie lemur widze ze tez uwazasz to za lekka przesade :) Producenci soczewek w tych swoich biuletynach informacyjnych troche przeginaja piszac zeby natychmiast "wyrzucic soczewke"
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • hitman1986
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 37
    Rejestracja: 17 lutego 2007, 11:15
    Lokalizacja: Warszawa
    Kontakt:

    autor: hitman1986 » 23 lutego 2007, 17:20

    woozie pisze:Producenci soczewek w tych swoich biuletynach informacyjnych troche przeginaja piszac zeby natychmiast "wyrzucic soczewke"
    Po cz??ci maj? w tym interes... :aniolek:
    "I Â?adne krzyki nas nie przekonajÂ?, Â?e czarne jest czarne, a biaÂ?e jest biaÂ?e!" - J. Kaczy??ski, premier
  • asiaczek1987
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 104
    Rejestracja: 05 stycznia 2007, 21:59
    Lokalizacja: P-??

    autor: asiaczek1987 » 23 lutego 2007, 23:32

    Hej
    Nie no bez przesady, odrazu wyrzucac??rozumiem jakby to byly jednodniowe, ale miesieczne np. za?oze nowa pare i wpadnie mi do zlewu :p nie ma co nie wyrzuce jej :p, zreszta kiedys mi na pod?oge spad?a ;p ale wtedy ja poradnie wymylam w p?ynie i wszystko by?o dobrze :)
    Pozdrawiam Asiaczek
    Air Optix -3.5
  • Soleil
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 259
    Rejestracja: 25 listopada 2006, 22:35
    Lokalizacja: ...

    autor: Soleil » 24 lutego 2007, 15:07

    asiaczek1987 pisze: zreszta kiedys mi na pod?oge spad?a ;p ale wtedy ja poradnie wymylam w p?ynie i wszystko by?o dobrze :)
    To ja kiedy? mia?am soczewk? ca?? wybrudzon?, t?ust?, a musia?am j? za?o?y?... Lekko wyp?uka?am okruchy w wodzie mineralnej gazowanej i na oko... Fakt, ?e troch? bola?o na pocz?tku, ale p???niej przesta?o. :P
    Skaleczeni milczeniem...
ODPOWIEDZ Posty: 7 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości