ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1
Łzawienie
  • hitman1986
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 37
    Rejestracja: 17 lutego 2007, 11:15
    Lokalizacja: Warszawa
    Kontakt:

    Łzawienie

    autor: hitman1986 » 17 lutego 2007, 12:39

    Zaraz po w?o?eniu soczewki w lewe oko, polecia?y mi ?zy i bia?ko przekrwi?o si?. Czy jest to normalne ? Po ok. 5 minutach ?zawienie usta?o i bia?ko powr??ci?o do normalnego koloru.

    Soczewki nosz? pierwszy dzie?, ale wczoraj, jak mi okulistka w?o?y?a do oka, to nic takiego si? nie dzia?o, przynajmniej sobie nie przypominam.
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 15:23 przez hitman1986, łącznie zmieniany 1 raz.
    "I Â?adne krzyki nas nie przekonajÂ?, Â?e czarne jest czarne, a biaÂ?e jest biaÂ?e!" - J. Kaczy??ski, premier
  • Awatar użytkownika
    wolbashi
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 184
    Rejestracja: 14 grudnia 2006, 18:49
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: wolbashi » 17 lutego 2007, 17:55

    hitman1986, ?zawienie jest normaln? obron? oka przed obcymi cia?ami. A przekrwione bia?ko skoro wraca do swego poprzedniego koloru to nie ma problemu. Co prawda od miesi?zca nosze soczewki, ale powiem Ci, ?e pami?tam swe pocz?tki jakby to by?o wczoraj, rz?siste ?zy, mruganie oczyma, podra?nione i wysuszone oczy. Ale powiem Ci, ?e oko si? do tego zd??y przyzwyczai? i par? dni i o tym zd??ysz zapomnie? :) powodzenia

    W.
    JakiÂ? problem? Chcesz o tym pogada???[cytat z mojego kubka :)]
  • hitman1986
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 37
    Rejestracja: 17 lutego 2007, 11:15
    Lokalizacja: Warszawa
    Kontakt:

    autor: hitman1986 » 18 lutego 2007, 14:30

    Mam jeszcze pytanko jedno: wczoraj, po wyj?ciu soczewek (nosi?em je oko?o 6-7h) lewe oko wci?? mi ?zawi?o i pojawi? sie jaki? "ropniak", podobny do tego, co mamy zaraz po przebudzeniu w koncikach oczu (tzw. "?pioch"). Ropniak pojawia? si? w odst?pie kilkunastu minut w k?ciuku lewego oka, ale nie tego od strony nosa.

    Dzisiaj problemu ju? nie ma, ale zastanawiam si?, co mog?o by? przyczyn?...
    "I Â?adne krzyki nas nie przekonajÂ?, Â?e czarne jest czarne, a biaÂ?e jest biaÂ?e!" - J. Kaczy??ski, premier
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 18 lutego 2007, 17:31

    mi osobiscie nic podobnego sie nie przydarzylo albo nie zwracalem uwagi na takie detale :P
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • hitman1986
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 37
    Rejestracja: 17 lutego 2007, 11:15
    Lokalizacja: Warszawa
    Kontakt:

    autor: hitman1986 » 26 lutego 2007, 21:54

    Dobra, wszystko ju? jest w porz?dku. Najwyra?niej oczy musia?y si? przyzwyczai?.
    "I Â?adne krzyki nas nie przekonajÂ?, Â?e czarne jest czarne, a biaÂ?e jest biaÂ?e!" - J. Kaczy??ski, premier
ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości