ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
Czy zdejmując soczewkę mogę uszkodzić oko?
  • frytka0912
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 03 lutego 2007, 20:30
    Lokalizacja: WÂ?odawa

    Czy zdejmując soczewkę mogę uszkodzić oko?

    autor: frytka0912 » 03 lutego 2007, 20:47

    Dzisiaj jest m??j pierwszy dzie? z soczewkami pierwszy raz za?o?y?a mi je okulistka , a po dw??ch godzinach kaza?a mi przyj?? na dokszta?canie z zak?adania i zdejmowania W gabinecie dwa razy sama w?ada?am i zdejmowa?am soczewki (zdejmowa?am metod? szczypni?cia) i okulistka nawet mnie pochwali?a bo dobrze mi sz?o Gorzej by?o w domu... Siedzia?am p??? godziny zanim je zdj??am teraz mam podra?nione ocz?ta i boj? si?, ?e jutro znowu powt??rzy si? ta sytuacja Zastanawiam mnie tylko jedno czy zdejmuj?c soczewk? mog? w jaki? spos??b powa?nie uszkodzi? oko a dok?adniej rog??wk?? Bo po dzisiejszych do?wiadczeniach troch? si? o to boje...
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 15:47 przez frytka0912, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 04 lutego 2007, 00:09

    no to troche jakby pytac czy ida ulica mozna zlamac noge ? :P
    specjalista nie jestem ale ryzyko jakies tam na pewno istnieje ale tak jest z wszystkim.
    Pewnie jestes przestraszona tym ze cos sobie trzeba wkladac do oka i na dodatek to jest trudne nie przejmuj sie tak zaczynal chyba kazdy uzytkownik soczewek.
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • asiaczek1987
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 104
    Rejestracja: 05 stycznia 2007, 21:59
    Lokalizacja: P-??

    autor: asiaczek1987 » 04 lutego 2007, 12:51

    woozie ma racje ni emartw sie dojdziesz do wprawy z czasem nie ebdziesz miala ?adnego problemu ze zdejmowaniem soczewek z oczu!jedynie co moge ci poradzic to n apoczatku staraj sie nie robic tego maj?c d?ugie paznokcie bo wtedy oczywiscie ryzyko uszkodzenia oka jest znacznie wieksze ?atwiej sie udrapn?c i wog??le jak ams zkr??tkie paznokcie to luzik bo tylko opuszkami dotykasz oczka i nie powinno sie nic sta? :)
    Pozdrawiam Asiaczek
    Air Optix -3.5
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 04 lutego 2007, 14:46

    frytka a tu cos dla ciebie jako swiezo upieczonego uzytkownika soczewek :)

    http://www.soczewkikontaktowe.pl/poradn ... zewki.html

    http://www.soczewkikontaktowe.pl/poradn ... zewki.html
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 9 gości