ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
porwałam soczewkę :/
  • olkaj
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 28 stycznia 2007, 18:31
    Lokalizacja: Warszawa

    porwałam soczewkę :/

    autor: olkaj » 31 stycznia 2007, 21:27

    Mo?e mi nie uwierzycie ale...wczoraj rano siegam do pojemnika z prawa soczewka wyjmuje ja chce sprawdzic czy jest czysta patrze a on ajest peknieta na srodku...obchodzilam sie z nia dni apoprzedniego normalnie...byly to soczewki J&J..powiem szczerze ze widzialam w nich troche przez mgle...teraz mam B&J i jest o wiele lepiej...
    wogole to powinnam miec promien krzywizny 8,4 a te B&J maja 8,6 bo ja powiedziala pani w sklepie oni tylk otakie produjua i soczewka sama przystosowuje sie do oka...
    napewno nie zamienie ich na J&J...
    Co sadzicie o soczewka Baush and Lomb9czy jak to sie tam pisze:P)?
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 15:47 przez olkaj, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Soleil
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 259
    Rejestracja: 25 listopada 2006, 22:35
    Lokalizacja: ...

    autor: Soleil » 31 stycznia 2007, 22:48

    Zmieniaj?c soczewki ju? do?? dawno z bodaj?e Focus'??w na w?a?nie Bausch & lomb, zauwa?y?am, ?e maj? baardzo cienk? warstw? na ?rodku. Martwi?am si? na pocz?tku, ?e mog? j? porwa?, ale z czasem zapomnia?am o tym i nie pilnuj? tego zbytnio.
    Mo?e warto obci?? pazurki i delikatniej si? obchodzi? z soczewkami? :)
    Skaleczeni milczeniem...
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 31 stycznia 2007, 22:57

    ciensze soczewki faktycznie sprawiaja problem (typu przedarcie itp)
    natomiast grubsze sa bardziej wyczuwalne na oku

    cos za cos
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 31 stycznia 2007, 22:58

    A ja raz "uci??em" paznokciem kawalek mojego J&J Advance :/ bodajze na drugi dzien od zakupu :PP
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości