ODPOWIEDZ Posty: 9 Strona 1 z 1
Proclear Compatibles ???
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    Proclear Compatibles ???

    autor: woozie » 22 stycznia 2007, 22:58

    przeczytalem opis tych soczewek i jestem ciekawy czy to tylko tak ladny chwyt marketingowy czy te soczewki na prawde oferuja to co pokazuje reklama. Jak wypadaj one na tle innych soczewek. Pytam bo ktos tu na forum jak sie nie myle pisal ze okulista przepisal mu je na pozbycie sie wrastajacyh naczyniek. Sugerowac by to moglo ze w jakis sposob soczewki te maja przewage nad reszta. No to jak to jest ?
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 22 stycznia 2007, 23:18

    reklama to jedno, zycie to drugie - jak wszedzie i zawsze trzeba brac poprawke.

    A polecil te, bo pewnie korzystala ta osoba ze starszych (np. optima fw, ktore sa dla mnie przezytkiem) Tak wiec zalezy kto do czego porownuje. Ale ogolnie moge powiedziec ze dobry produkt i godny zainteresowania. Oczywiscie nalezy kazda sprawe rozpatrywac indywidualnie!
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 22 stycznia 2007, 23:25

    nom ja np zastanawiam sie na AirOptix i wlasnie Proclear Compatibles. Mimo iz zdecydowana ilosc osob nosi Ciba Vision nie oznacza to ze teoretycznie mniej znana firma produkuje gorsze soczewki.

    i tak na marginesie jednej rzeczy jeszcze nie rozumiem dlaczego niektore soczewki produkowane sa w kilku krzywiznach (BC) np 8.4 , 8.7, 9.0 a inne tylko w jednej ?
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • jakeee
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 4
    Rejestracja: 06 stycznia 2007, 14:59
    Lokalizacja: Pozna??

    autor: jakeee » 23 stycznia 2007, 19:11

    tak to ja pisa?em o proclear compatibles
    s? to soczewki stworzone dla ludzi o problemach takich jak w?asnie wrastaj?ce naczynka albo sucho? oka. s? fajne nie czu? ich na oczach i nie trzeba w wi?kszo?ci u?ywa? kropli nawil?aj?cych ale jest jeden mankament jak dla mnie. poniewa? prowadze bardzo chaotyczny rodzaj ?ycia to lubie sie przespac w dzien i czasami nie mam jak zdjac soczewek na noc a w nich nie wolno spa? bo jest mozliwosc przyklejenia si? ich do oka. wi?c jak kto woli ale s? to jedne z lepszych soczewek kontaktowych.polecam!!!!ja osobiscie nosze air optix N&D i jak juz mowilem dla mnie s? super!!!
    pozdrawiam
    Jakeee
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 23 stycznia 2007, 23:29

    zamowilem sobie te soczewki i zobaczymy czy sa tak dobre jak je chwalisz :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 24 stycznia 2007, 15:07

    woozie pisze:czy sa tak dobre jak je chwalisz
    oczywiscie pamietasz moje stwierdzenie, ze kazdy jest z nas indywidualny i to co pasuje wiekszosci nie zawsze bedzie pasowac nam? :)

    pzdr
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 24 stycznia 2007, 19:46

    wiem lemur dlatego mam zamiar sprzawdzic czy dla mnie bede odpowiednie :) wiem ze nie ma recepty bo kazdy z nas jest inny i inaczej reaguje na soczewki
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 24 stycznia 2007, 22:15

    woozie, opisz prosze pozniej swoja przygode z PC :spoko:
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 24 stycznia 2007, 22:19

    nie ma problemu jak tylko je dostane to podziele sie "wrazeniami" mam nadzieje ze okaza sie dobre bo tak szczerze mowiac to do najtanszych one nie naleza.

    W planach mam jeszcze spr te wasze ulubione Optixy ale to jak Ciba ureguluje te swoje zapasy :)

    edit :)

    soczewki dotarly zapakowane razem z fakturka o ktora poprosilem.
    Wszystko ladnie pieknie nie ma co :)

    Jak obiecalem zdam sprawozdanie :P po godzice noszenia malo moge powiedziec poza tym ze sa na pewno bardziej wygodne niz stare optimy.........ciag dalszy raportu wieczorem :)

    [ Dodano: 19 Lut 2007 08:25 ]
    jedno powiem to co pisze o soczewkach, a mianowicie ze nawet po 11h nie ma mgly i ich noszenie jest komfortowe sprawdza sie jak nic. Chociaz ja staram sie nie przesadzac i nosze soczewki jak najkrocej sa dni ze musze je miec na oczach ok 13-14 h w starych optimach pojawial sie i dyskomfort i mgielka tutaj nie ma NIC !! po prostu swietne soczewki :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
ODPOWIEDZ Posty: 9 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości