ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
Taki problem prawie-nowicjusza :)
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    Taki problem prawie-nowicjusza :)

    autor: woozie » 14 stycznia 2007, 13:57

    Witam wszystkich jako ze jestem tu nowy :)

    Otoz tak soczewki nosze od jakies 4mce. stwierdzono u mnie krotkowzrocznosc na razie mala bo tylko -1. Po badaniu "dostalem" od okulisty Bausha softlens 66 mialem wrazenie ze sa "za duze" bo czasem widzialem jak prze mgle tak jak gdyby soczewka sie zsuwala. Teraz ze wzgledow ekonomicznych nosze FW Optime ale zastanawiam sie nad zmiana. Chcialem zapytac czy wiekszosc z was kupuje soczewki u okulistow czy w internecie ? Bo ceny u optykow sa szokujaco wysokie w porownaniu do tych z neta. Przykladowo u mojego optyka 2 szt Purevision kosztuje ok 64 zl !!! co wydaje sie rozbojem w bialy dzien.
    no i 2 pytanie jakie soczewki wybrac gdyz ilosc rodzajow przyprawia o bol glowy :/
    Osobiscie rozwazalem takie mozliwosci :

    - Purevision
    - AirOptix
    - Proclear Compatibles

    A jesli chodzi o plyn to co byscie wybrali SOLO CARE AQUA czy MoisturePlus ? Obecnie mam ten drugi ale tez zastanawiam sie nad zmiana.
    lub ewentualnie

    Wiem ze kazde oko jest inne i tyle opini ile uzytkownikow, chcialbym jednak wybierac z tych najbardziej polecanych by w koncu trafic na te w ktorych bede sie czul najlepiej. Jezeli macie jakies propozycje chetnie wyslucham.

    Z gory dziekuje za pomoc :)
    Ostatnio zmieniony 14 stycznia 2007, 14:02 przez woozie, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • asiaczek1987
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 104
    Rejestracja: 05 stycznia 2007, 21:59
    Lokalizacja: P-??

    autor: asiaczek1987 » 14 stycznia 2007, 19:22

    Hej ja na pocz?tku nosi?am J&J acuve2 2 tyg bardzo dobrze si eje nosilo wogole si eni eczu?o ich na oku i widzenie tez super
    potem zmieni?am na Air optix miesieczne bo wychodza taniej nieco pogorszyl mi si ekomfort noszenia ze wzgledu na to ze pod wieczor widze troch eprzez mgle noszac soczewki przez caly dzien ale da sie to zalatwic kropelkami jakimis!
    p?ynu u?ywam Optii Free ale tez zastanawiam sie nad zmiana na jakis ta?szy moze, al eten jest dobry!
    Pozdrawiam Asiaczek1987
    Air Optix -3.5
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości