ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
Soczewki Softlens 38 - pytania
  • Fudzia:)
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 03 stycznia 2007, 10:23
    Lokalizacja: Tychy:P

    Soczewki Softlens 38 - pytania

    autor: Fudzia:) » 10 stycznia 2007, 19:48

    Hej wszystkim: Mam par? pyta? i je?li mo?na o odpowied? by?abym wdzi?czna:)
    1.:) Mam teraz Soczewki Soflen Comfort o Bc:8,6 a chc? zam??i? sobie Soflens 38 ale ne ma Bc:8,6 tylko Bc:8,7 :P Pytanie brzmi czy b?de odczuwa?a r???nice i czy mi to nie zaszkodzi czyt. mojemu oczkowi:D
    2.:) Czy soczewki Soflens s? dobre:D
    3. :) Czy jak kto? ma du?a wad? wzroku to ma jakie? uprzywilejowienia :D czyt. np zwolnienie z wf czy cus:)

    Z g??ry dzi?ki wielkie:) Pozdrawiam Aga:)
    Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2007, 19:59 przez Fudzia:), łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 10 stycznia 2007, 19:58

    Soczewki Soflens 38 sa w Polsce sprzedawane jako 3miesieczne a na zachodzie jako miesieczne. Ten sam produkt, dziwne nieprawdaz?
    Czy sa dobre? Moze w poczatkowym okresie noszenia, im blizej konca ich przydatnosci tym osoby maja pogorszenie komfortu. prosze wyszukac informacji na forum. Bylo juz o tym
    np. tutaj http://forum.optometria.info.pl/viewtopic.php?t=241

    Nazwa Soflens 38 to nowa nazwa handlowa starych soczewek kontaktowych Optima FW - tego typu informacje sa ogolnie dostepne w internecie oraz u sprzedawcow soczewek kontaktowych. Tak wiec w nowa nazwe wlozyli stary produkt

    Co rozumiesz pod pojeciem duza wada? O tego typu rzeczach decyduje twoj specjalista, do ktorego chodzisz na wizyty kontrolne i to samo dotyczy zmiany krzywizn. Udaj sie, niech dopasuje, sprawdzi...
    Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2007, 23:30 przez optometrysta.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    wolbashi
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 184
    Rejestracja: 14 grudnia 2006, 18:49
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: wolbashi » 12 stycznia 2007, 18:20

    Przepraszam ja tak troszk? z tematu zbocze, ale zainteresowa?o mnie to pytanie:
    Fudzia:) pisze:3. :) Czy jak kto? ma du?a wad? wzroku to ma jakie? uprzywilejowienia :D czyt. np zwolnienie z wf czy cus:)
    du?a wada to znaczy ile? Oczywi?cie uprzywilejowania mo?na zdoby? po konsultacji ze specjalist? oczywi?cie je?eli mamy na my?li tylko zwolnienie z W-F-u lub innych zaj?? sportowych prowadzonych w szkole. Proponuj? jednak by to specjalista oceni? czy nale?y si? zupe?ne zwolnienie z W-F-u czy tylko zakaz wykonywania pewnych ?wicze? jak sk?ony z g?ow? w d???, fiko?ki itp. Jednak?e prosz? si? nie wyr?cza? du?? wad?, bo znam wiele os??b, kt??re tez maj? du?? wad?, a mimo wszystko uwielbiaj? a nawet ub??stwiaj? sport i du?a wada im nie przeszkadza :) w ko?cu sport to zdrowie nieprawda??
    Fudzia:) wyja?nij co masz na my?li pod wyra?eniem
    Fudzia:) pisze:czyt. np zwolnienie z wf czy cus:)
    pozdrawiam
    w.
    JakiÂ? problem? Chcesz o tym pogada???[cytat z mojego kubka :)]
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 7 gości