ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
Soczewki dla sportowców
  • stat1c
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 20 listopada 2006, 15:47
    Lokalizacja: G??rzyca

    Soczewki dla sportowców

    autor: stat1c » 20 listopada 2006, 15:52

    Witam serdecznie wszystkich .nie wiem czy zagl?da jeszcze ktos na te forum ale mam pytanko.
    Nosze okulary i chcem teraz zacz?c nosic soczewki.
    a chcem sie dowiedziec czy isniej? soczewski dla sportow??w, nie wiem moze jest ktos zorientowany w tym temacie?
    Mianowicie sportem tym jest pi?ka no?na.
    pOzdrawiam i czekam na pomocnicze mi podpowiedzi :spoko:
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 15:49 przez stat1c, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 20 listopada 2006, 18:49

    Soczewki OKULAROWE?
    Bo zapodales do dzialu soczewek KONTAKTOWYCH.

    Co rozumiesz pod pojeciem soczewki kontaktowe dla sportowcow?
    Soczewka kontaktowa nie ogranicza Ci pola widzenia jak okulary. Spokojnie mozesz soczewki kontaktowe wykorzystac w sporcie jak i na codzien. Wazne abys udal sie do specjalisty ktory dobierze odpowiednia, doradzi ktory typ noszenia bedzie odpowiedni, nauczy, przeszkoli...
  • stat1c
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 20 listopada 2006, 15:47
    Lokalizacja: G??rzyca

    autor: stat1c » 20 listopada 2006, 18:53

    LEMUR pisze:Soczewki OKULAROWE?
    Bo zapodales do dzialu soczewek KONTAKTOWYCH.

    Co rozumiesz pod pojeciem soczewki kontaktowe dla sportowcow?
    Soczewka kontaktowa nie ogranicza Ci pola widzenia jak okulary. Spokojnie mozesz soczewki kontaktowe wykorzystac w sporcie jak i na codzien. Wazne abys udal sie do specjalisty ktory dobierze odpowiednia, doradzi ktory typ noszenia bedzie odpowiedni, nauczy, przeszkoli...


    a to kazdy zwyk?y okulista poftrafi tak doradzic? wiesz moze bo ja sie nie znam
    a chodzi mi o szk?a kontaktowe myslalem moze ze sa jakies specjalne dla sportowcow .
    pozdrawiam
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 20 listopada 2006, 18:54

    stat1c pisze: chodzi mi o szk?a kontaktowe myslalem moze ze sa jakies specjalne dla sportowcow
    nie, nie ma specjalnych soczewek kontaktowych dla sportowcow! Inaczej jezeli chodzi o okularowe - tutaj juz sa w ofercie bardziej wytrzymale na uszkodzenia, pekniecia itp.. ale to nie o tym.


    ps. ale nie kazdy dobiera soczewki kontaktowe, nie kazdy uczy zakladac, nie kazdy mowi o pielegnacji, nie kazdy mowi o zagrozeniach i przede wszystkim nie kazdy mowi - PAN/PANI nie moze korzystac z soczewek kontaktowych
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 10 gości