ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
Kolorowe soczewki dla nowicjuszy
  • Sijka00
    Posty: 0
    Rejestracja: 22 października 2018, 12:56

    Kolorowe soczewki dla nowicjuszy

    autor: Sijka00 » 24 października 2018, 12:32

    Witam.Całe życie noszę okulary od czasu do czasu zakładam soczewki kontaktowe.A ,że nie jestem pierwszej młodości a chciałbym wypróbować kolorowe soczewki kontaktowe proszę was o radę. Jakie wybrać? Czy firma ma jakieś znaczenie? Czy w salonie optycznym dostane od ręki? A najważniejsze jak często mogę je zakładać i czy nie psuje się od nich wzrok? Dziękuję.
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    Re: Kolorowe soczewki dla nowicjuszy

    autor: optometrysta.pl » 24 października 2018, 14:23

    Soczewki kontaktowe powinny zostać dobrane przez specjalistę, każda samodzielna ingerencja i bazowanie na "odczuciu" nie jest dobrym rozwiązaniem. Proszę popytać w salonach okolicznych u którego przyjmuje specjalista aplikujący soczewki kontaktowe tak aby w gabinecie sprawdzić soczewki próbne.

    To, że użytkownik nie odczuwa dyskomfortu nie oznacza, że soczewki są dobre. Dlatego zamawianie na podstawie własnego uznania czy rozmowy nawet ze "sprzedawcą" nie jest najlepszym rozwiązaniem.
  • Sijka00
    Posty: 0
    Rejestracja: 22 października 2018, 12:56

    Re: Kolorowe soczewki dla nowicjuszy

    autor: Sijka00 » 16 listopada 2018, 10:58

    Dziękuje. Udałem się do optyka u którego zawsze kupuje soczewki,dobrał mi kolor soczewek do oczu i kiedy przyszły i założyłem je na imprezę było wielkie woooow:) Ale szczerze? To nałożyć je raz na jakiś czas jest cool ale na co dzień już niekoniecznie. Czułem lekki dyskomfort ale może to moje tylko wyobrażenie.
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 7 gości